Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy lány...

Szerintetek gáz ha egy lány harisnyában megy edzőterembe? ( térdig érő, leggings szerű, de láthatóan harisnya és még át is látszik)

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem valami előnyös.


Ha formás vagy jól nézel ki akkor mindenki téged fog bámulni, de azért mert megdugnának.


Ha nem nézel ki jól, akkor azért fognak nézni mert jesszusom ez de szarul néz ki.

2016. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
90%
Miért nem normális edzőruhában?
2016. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Te most ba**ni mész vagy edzeni?
2016. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
2-es vagyok, írok egy kicsit bővebben. Az egy dolog, hogy megnéznek-e, viszont nagyobb probléma, hogy a harisnyát nem edzéshez találták ki. Egyrészt szerintem zavarni is fog mozgás közben, másrészt pedig izzadni fogsz és nem hiszem, hogy az izzadság elvezetésére a harisnya lenne a legjobb anyag.
2016. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha már ebben mennék, vennék fölé egy feszes, rugalmas anyagú kis sortot.


Amúgy én balettezni járok, és ott harisnyában vagyunk, elég rendesen szoktunk izzadni is, szóval alkalmasnak épp alkalmas.

2016. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Illik arra a harisnyára venni egy Rövidnadrágot. Nőként sem hiszem, hogy mindig szükség van a provokálásokra ...
2016. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
89%

Gàz. Nem odavalò.

Èn nem èrtem... A boltba, 20 méterrel arrébb egy kilo kenyeret megvenni is 15 centis sarokkal tipegnek bàli sminkben, szoknyàban meg bőrkabàtban, de hogy màr lassan egy edzéshez sem lehet normàlis ruhàt felvenni??!!!

Mindennek megvan a maga helye!!!!!!!

2016. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem edzeni menni nem gáz, csak ha pl tömeg közlekedésen utazol oda, akkor gáz, meg megfagyni ilyenkor, meg őt nézik majd meg. De ha a parkolóból bemegy az edző teremig, az nem gáz.
2016. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el hogy edzeni mész vagy magamutogatni... és ahhoz öltözz.
2016. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlátszó harisnya féle leggings az kicsit ciki tényleg.
2016. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!