Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek ruhafestéket?

Hol vehetek ruhafestéket?

Figyelt kérdés
Hogy kell vele ruhát festeni, batikolni? Tudom, hogy van rajta használati utasítás, de ha van valami praktikátok, az érdekelne.
2010. márc. 29. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hobbiboltban érdeklődj utána, én ott vettem flittereket és flitterragasztót. Szerintem ott van ruhafesték is meg minden apró kellék, ami kell. nem is olyan dárgán... :)
2010. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz,a százforintosokban is lehet venni,de ha máshol nem,hát kreatívban..batikolni úgy is lehet,hogy vödörbe festék,ruhádra egy erős csomó,belelógatni x időre, kiveszed,kibontod a csomót,és lesz szép minta..vagy fogsz egy madzagot,és jó erősen össze vissza tekered a ruhát,úgy áztatod be..vagy belecsípsz a ruhába,és az ujjad alatt tekered körbe a madzagot,és csak az így kapott fület lógatod bele..hipóval is,domestossal is lehet,ha sötét a ruha,vagy ha előtte ki akarod világosítani,hogy befogja a festék,de vigyázz,ha nem teljesen fehér,érdekes színek jöhetnek ki!!!jártam már úgy,hogy lila trapézgatyán narancssárga lett a hipó után..az meg ugye nem jó együtt..
2010. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tesco-ba is láttam,feketét, sötétbarnát.

Ott a mosóporok,folttisztítók körül. :)

2010. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2010. márc. 30. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha olyan ruhafestéket veszel, és ha az egész ruhát akarod vele befesteni, akkor bele kell önteni egy lábasba a festéket és vizet. majd felforralni és beletenni a ruhát. mondhatjuk, hogy belefőzöd a festéket a ruhába.
2010. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!