Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnátok, ha meglátnátok...

Mit szólnátok, ha meglátnátok az utcán vagy a suliban egy lányt focimezben? (18 körüli lány)

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

semmit.

mégis mitől lenne nagy szám?

2016. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, teljesen közömbös lennék, esetleg az eszembe jutna, hogy mennyire nem szeretem a focit :). Amúgy meg egy focimez nem túl praktikus a hétköznapokra.
2016. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%
Simán azt hazudnám neki, hogy Trollfoci admin vagyok.
2016. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg semmit
2016. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, örülök, hogy ilyeneket írtatok. :) Sok fikázásra számítottam, meg arra, hogy "biztos csak divatdrukker", meg "lány ne szeresse a focit", és hasonlókra...


Amúgy nem mindennap szeretném hordani, csak néha. :) De egyelőre megvenni se merem, mert félek, hogy beszólogatnának. :/

2016. febr. 6. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
kiröhögném. de egy fiút is. hacsak nem épp meccsre/tesiórára megy van jön. szóval ha rendes utcai, hétköznapi cuccnak hordja, az gáz.
2016. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy beöltözött, tesiről/edzesről jött (vagy oda megy), vagy csak szimplán, hogy szereti a focit (adott csapatot) (ha csak felsőről van szó, nadrágról nem). De nem igazán érdekelne:D
2016. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, milyen csapat meze, még az is lehet, hogy megszólítanám.
2016. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kisse nevetseges lenne szamomra....
2016. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem tűnne fel, egyébként sem ítélkezem. Volt focista osztálytársnőm, ezért nekem egyáltalán nem furcsa :)
2016. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!