Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A női farmeren milyen farzseb...

A női farmeren milyen farzseb nagyítja a feneket? Az átlagosnál nagyobb zsebek, a kisebb zsebek, az átlagosnál egymástól távolabb lévő zsebek, az egymáshoz közelebb lévő zsebek, az átlagosnál feljebb lévő zsebek, a lejjebb lévő zsebek?

Figyelt kérdés

Hallottam már mindenfélét, én pedig nem tudom eldönteni.

Vettem egy farmert nagyon jó, de furák a farzsebei és elvinném varrónőhöz, de nem akarok rosszul dönteni. Most kicsi zsebei vannak, amik lent vannak, a fenék aljén, szinte a comb tetején végződik a zseb és fura.


2010. márc. 29. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg mindegyik, mert keresztirányú vonalakat képez a farmeren. Ha még nem hordtad, akkor talán a legjobb ötlet leszedetni, gondolom, amúgy sem tartasz benne semmit.
2010. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha leszeded nagyobb lesz a segged optikailag, ha a combnál van a zseb akkor elvileg lapítja, ha kicsi középen akkor kerekít, ha szélen vannak szélesíti a csípőt.


Nekem legalábbis így van, de lehet hogy ez alkatfüggő is.


17/L

2010. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem tudom mit csináljak a rajta lévő kis zsebekkel.:) Leszedetni gondoltam én is, de ha az nagyítja a fenekem, az nem jó. Kerek fenekem van, de nem tetszik a lapítás ötlete sem, ezért nem maradhat így lenn a zseb, hülyén néz ki, mintha nem lenne a fenekemnek alja és összefolyna a lábammal. A kis zseb meg valahogy mindenképpen rosszul mutat. Talán feljebb tetetem.

Van még valakinek ötlete?:)

2010. márc. 29. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha távol vannak egymástól akkor szélesít(engem).

Ha elég közel vannak egymástól akkor egy picit kicsinyít(engem).

Ha feljebb van akkor oldalról kerekít(engem).

Ha lejjebb van akk meg oldalról egy kicsit lapít(engem).

2010. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!