Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet jó áron...

Budapesten hol lehet jó áron vásárolni XL (60-62-es) férfi ruhákat?

Figyelt kérdés
Régebben a Joy Divatházban nagyon jó áron kiváló termékeket lehetett kapni, de sajnos megszüntették az üzletet. :-( Valami hasonlót keresnék.

2016. febr. 9. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
C&A, Mr Sale
2016. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mr Sale-ben nem találtam megfelelőt :-(

Vagy szűk volt, vagy olyan trottyos, hogy cirkuszi bohócnak állhatnék azokban a ruhákban. :-(

Ott is kakukktojás a méretem. :-(

2016. febr. 9. 12:27
 3/5 A kérdező kommentje:
C&A-ban pedig nagyon gyér a választék ekkora méretben. Pólókat, ingeket lehet kapni nagy méretben, mást nem igen. Ráadásul jellemzően műszálasak a termékeik, melyet én fel nem veszek.
2016. febr. 9. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, csak az XL-t néztem, neked inkább XXXL kell akkor.

Van egy üzlet amit Óriás Shopnak hívnak. Nem kimondottan olcsó, de jó minőség.

2016. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, nincs szükségem XXXXXXL méretre, amint írtam XL-XXL méretet hordok. Gyártóra válogatja, hiszen van 54-es kabátom, de van 62-es is, van L-es és XXL-es pólóm, 41-42-es és 45-46-os ingem is. :-o Ezek mind jók rám!

Nagyon összevissza méreteznek, sajnos. :-(


Meglehet, rosszkor voltam, rossz üzletben, de az előzőleg leírtakat tapasztaltam. A Mr Sale-ben felpróbáltam több öltönyt, de vagy magas vékony, vagy alacsony kövér emberekre méretezték őket. :-( Az eladó, még poénkodott is, vagy fogyjak le, vagy hízzak, akkor találok magamnak itt ruhát. :-o Én nem éreztem, annyira viccesnek.

Pulóvert, pólót ott is lehetett kapni a méretemben, de nem is azokkal van a bajom.

Nadrág üzletet találtam, de ott lényegében mást nem árusítanak. De legalább azt nem kell már keresnem. :-) (XI. Bartók Béla úton)

2016. febr. 11. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!