Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak a fekete egyberuhakat...

Csak a fekete egyberuhakat vagyok kepes elviselni magamon, akkor megis eskuvore mit vegyek fol?

Figyelt kérdés

Azokban erzem magam a legszexibbnek, fekete ruha, fekete magassarku, feltuno szinu ruzs... De eskuvore megis mit vegyel fol, mint vendeg?

23L


2016. febr. 9. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Azt kéne a fejedben helyre tenni, hogy egy esküvőn NEM cél az, hogy szexi és feltűnő legyél, sőt, ellenkezőleg, ezt ILLIK elkerülni!

Csinos, de szolid öltözékben illik menni.

2016. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
ok majd akor en leszek fehérbe :'D
2016. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Fekete egyberuha színes zakóval még elmegy. (Színes alatt bézs, arany, kék, stb. szóval szinte bármi megfelel.)

Bár ízlésesebb lenne, ha a fekete helyett egy sötétkéket/sötétzöldet vennél, ugyanígy zakóval/stólával.


Amúgy meg ja, az esküvőn nem az a lényeg, hogy Te, a 423. sorszámú vendég legyen szexi és feltűnő. :D

2016. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Ez egy esküvő, nem egy pénteki parti, fölösleges szexinek lenned. Nem rólad, meg a kilógó s-ggedről fog szólni az esemény.

Egyébként vegyél fel feketét, ha kedved van, de a szexiséget felejtsd el.

2016. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
49%
Mondjuk elvileg feketét nem illik. Én is a feketét szeretem, de esküvőre próbálok esetleg szürkét, vagy sötétkéket, zöldet vagy bordót felvenni, mert nem minden pár értékeli a fekete öltözetet.
2016. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat nem fogom elfelejteni a szexiseget, mar bocsika. Nem fogok azert rozsaszin apacanak oltozni, hogy masnak megfeleljek, es 11 orakor hazamenjek, mert szarul erzem magam....
2016. febr. 9. 12:55
 7/14 A kérdező kommentje:
A fiatal par le se szarja, hogy kin mi van. Nem 1 lagziban voltam, ahol fiatal 20 ev koruli lanyok feketeben voltak. Mindig is tudtam, hogy az itt irogatok teljesen mast irogatnak, mint ami a valosagban van
2016. febr. 9. 12:57
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

A fekete ruha még nem egyenlő azzal, hogy kilóg a s.gge... :D egy fekete ruha is lehet szép, nyilván nem olyat fog választani, amiből kint van mindene.

Amúgy szerintem felvehetsz feketét, max felveszel hozzá egy bézs vagy pasztell színű blézert és máris nem olyan komor. De egy élénkebb rúzs is jó ötlet:) Ha nem szereted a világos színeket, akkor ne is vegyél olyan ruhát csak azért, hogy 1x felhúzd, és még akkor is rosszul érezd magad benne. Menj olyan ruhában, amiben jól érzed magad, ha az fekete, akkor fekete :D ha én lennék a menyasszony, engem nem érdekelne, hogy ki milyen színű ruhában van :D

2016. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk már, hogy te most esküvőre mész, vagy lagziba, vagy hova pontosan? Mert egy templomban bizton nem illik szexi ruciban menni és 11-ig bulizni. De ha egy városi lagziba mész akkor nyugodtan öltözhetsz ahogy akarsz, úgysem érdekel majd senkit. Vidéken más, ott te leszel a fő ellenség ha szexi leszel egy lagzin. Nem a fekete ruhával van gond, hanem a szexivel. Az nem illik egy esküvőre.
2016. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

"Mindig is tudtam, hogy az itt irogatok teljesen mast irogatnak, mint ami a valosagban van"


Rejtély, hogy akkor minek koptattad a billentyűzeted a kérdés kiírásához.

Leírtuk, hogyan tudod ezt a szerelést is esküvő-kompatibilissé tenni, most mi a frászt vársz?

2016. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!