Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ilyen szsűkszárú...

Vannak ilyen szsűkszárú (szerintem extra slim), fekete farmerek, hol lehet olyat kapni?

Figyelt kérdés

Fiúknak.

Nem találtam képet róla.



2016. febr. 8. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Newyorkerben nezd meg en is ott vettem es super skinnynek hivjak, de vigyazz az araval mert ket kategoria van a 9500-as az jol nyulik es kenyelemes!
2016. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2016. febr. 8. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
a super skinny az szerintem már gáz kategória, nevetségesen áll mindenkinek, szerintem a sima skinnynél maradj
2016. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és egyébként h&m-ben tudsz venni 6 ezerért
2016. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Skinny, vagy Super-Skinny néven keresd, attól függően, hogy mennyire szeretnéd hogy feszüljön rajtad. :)

A skinny általában vádlitól derékig feszül, a bokánál picit lazább. :)

A super-skinny viszont bokától derékig teljesen feszül, magyarul mindenhol. :)

Hogy neked melyik áll jól, az függ az alkatodtól is, és a nadrág koptatásától is. De ha formás és vékony alkat vagy, általában a super-skinny a legjobb, én is ilyet hordok, bár van sima skinny gatyám is. :)

Nemrég vettem egy ehhez hasonlót egy kínaiban, ez már super-skinnynek mondható:

[link]

2016. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az 5-osnek igaza van a linkje teljesen jo nekem is ilyenek vannak ..
2016. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bershka, Pull and Bear, 5-15 ezer között.
2016. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bar en lany vagyok, de ertem a helyzetedet. Nekem az illeszkedo gatyak megtalalasa egy hosszu tortura volt, mert a sima skinny farmer tisztara logott rajtam... amig meg nem talaltam a h&m-ben a skinny farmerokat, ezek tokeletesek, 12.000 Ft es van fiuknak is ;)
2016. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!