Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk ti szeretitek a skinny...

Fiúk ti szeretitek a skinny farmert, csőfarmert? Miért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 15:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Jól áll, tetszik magamon, és én szeretem, ha jobban rám van feszülve a nadrág, mintha csak úgy lóg :P
2016. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Osztom az elso velemenyet!

Sokkal kenyelmesebb mint egy olyan ami csak a derekamnal erintkezik a testemmel az is az ovnek koszonhetoen es lengedezik mindenfele!

Es meg hogy en szeretem erezni hogy van rajtam valami es nem "szoknyaba"vagyok...

2016. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyon vastag lábam van ezért sok ilyet nem is találok, de ami van azt szeretem, mert vékonyít sokat a lábamon, derekamon és kiemeli a fenekemet :)
2016. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szeretem, hiába néz ki jól ha egyszer szétnyomja a heréimet...
2016. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4! Akkor nagy golyoid lehetnek!

Nekem egyatalan nem nyomja,sot en szeretem ha tartja es nem lotyog.

2016. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Volt rajtam egyszer egy napig, mire hazaértem már fájtak a labdáim, azóta nem hordom
2016. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem a super-skinnyt, mert nagyon jól áll és kiemeli az alakomat is, meg a fenekemet is. :) Csajok szerint formás lábaim és fenekem van. :)

A másik, hogy tök jó érzés ahogy a nadrág végig rám tapad, rám feszül, miközben mégis nagyon kényelmes, mert sztreccses, nyúlós az anyaga. :)

2016. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utcso irta meg a lenyeget!
2016. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért, hogy tudjatok róla, sokan kiröhögnek benneteket, még ha nem is látszik rajtuk.
2016. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utcso! A fiu ruhat hordo csajokat is kirohogod?

Egyebkent ez ferfi nadrag mivel a nadrag ferfi ruha es nem fogok boszaru szharba kenyelmetlenul flangaszni ,csak hogy megfeleljek a te fajtadnak!!

2016. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!