Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpress megbizhatosag?...

Aliexpress megbizhatosag? Minoseg?

Figyelt kérdés
Talaltam par ruhat ami nagyon tetszik de jartam mar ugy(nem ennel az oldalnal) hogy eleg gagyi minosegi volt/ nem egyezett a keppel. Az Aliexpress megbizhato e teren? Koszonoom

2016. febr. 9. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Aliexpress-ről vélemények?

Aliexpress airmax megbizható eladó?

Szerintetek ez megbízható?

Aliexpress.com-ról mi a véleményetek?

Aliexpress.com-ról vélemények/tapasztalatok?

2016. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eléggé vegyes a tapasztalat. Én ruhát nem nagyon rendelek így, ami jött abból 1 póló kicsi lett. A méretezés, ami nagy hiba lehetőség. Pl nekem Tally-s cuccokból M-es kell, H&M-ből S-es, na most a kínai pólóból az XXL-es kicsi volt.

Viszont rendeltem fűzőt is, abból XL-es jó lett.

De inkább csak bizsukat, kiegészítőket rendelek, mivel ugyanaz a fülbevaló, ami a Claire's-ben 2000 Ft, itt csak 300.

Ami feltűnően olcsó, általában nem túl jó minőség.

2016. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maga az oldal megbízható, az eladók rajta változók... meg kell nézni a feedbackjeit.
2016. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő a 0 felé tendál erősen.
2016. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ruhákat rendelj csak, pl. felsőt, pulóvert. Nézd meg a leírásban a mérettáblázatot, azok általában pontosak, és mérd le magad, mert náluk más a méretezés! Olvasd el a véleményeket alul, amiket mások írtak az adott termékről. Kínai ruha minőség, de ki lehet fogni nagyon jókat. A legtöbb eladó megbízható, de azért nézd meg az értékelésüket (hány %). Nekem eddig minden cuccom megérkezett onnan.
2016. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maga az oldal megbízható olyan értelemben, hogy jól működik, ha az eladók nem viselkednek professzionálisan, segítenek-

De ugye az eladókat nem ők válogatják meg, szóval ott azért lehetnek szórások. Van jó eladó minőségi árukkal, és vannak olyanok is, akik katalóguskép alapján gagyibb anyagokból összetákolt vackot küldenek, abban reménykedve, hogy van, aki nem mer reklamálni. Ez tényleg lutri, max Facebookon az aliexpresszes-ebayes csoportban érdemes rákérdezni, hogy adott eladótól adott ruhát vett-e már vki.

2016. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!