Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha valakit tévesen megítél...

Gáz ha valakit tévesen megítélnek?

Figyelt kérdés
Talán annyira nem téves, de nem szándékosan adtam rá okot.. Na mindegy a lényeg, hogy gyógytornásznál voltam, de most először és rendeltem egy cipőt egy nagy márkájú termék, amit azelőtt vettem át, még mielőtt a dokihoz mentem. Takarásban vittem, hogy ne látszódjon, de rá kérdezett, hogy milyen jo táska" takaróm" van honnan szereztem? Akkor mutattam neki és kérdi, hogy ebből az üzletböl öltözködöm? Bár aztán még kicsit beszèlgettünk erről arról így abból kiderülhet, hogy nem vagyok gazdag, csak szeretek jól öltözni, amit meg is jegyzett, hogy jó izlésem van! Ezt így utólag èrzem most így kellemetlennek és az a helyzet,hogy párszor mèg megyek oda, nem szeretném ha azt gondolná a milliomos gyerek..
2016. febr. 10. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2016. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy van bármi köze is a cipődhöz, ahhoz, hogy honnan veszed a ruháidat, vagy úgy egyáltalán, bármi máshoz, a problémádon kívül, amivel hozzá jársz?
2016. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is nagyon sok markas dolgom van megsem vagyunk gazdagok
2016. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!