Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan válasszak alsógatyát?

Hogyan válasszak alsógatyát?

Figyelt kérdés
(Laza boxereim mérete L-es). Nemrég vettem nyújtható tapadós boxert XL-es méretben. A lábszáraknál jó, de úgy érzem összeszorítja a szerszámot. Ilyenkor oldalra kell helyeznem, pedig nem húzom fel hónaljig. Ha XXL-et vennék túl nagy lenne? 24f

2016. febr. 12. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a viselés kori próba dönt. Nálam fecskéből "L"-es méret kell, de mélyik boxerből az "M"-es. Sajnos csak próba alapján lehetne eldöntei. Fazon függő is.

Az újabb gatyáknál, a farok, vagyis a csomag részére kialakítanak helyet attól függetlenül hogy passzos. Sajnos ezek drágák. De a kényelem megér ennyit

Aussiebum gatyákat nézted?

2016. febr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A neten most utánanéztem, talán láttam már ilyeneket.
2016. márc. 3. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Választhatsz ma már bármilyen fazonú alsót, mindegyikben szoktak helyet hagyni a "csomagnak." A méret elég változó lehet, többnyire a testmagasság és derék körfogat a mérvadó, ha rajta vagy a gatyeszon, ha nincs, akkor centivel megméred.
2016. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!