Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruhát...

Szerintetek milyen ruhát válasszak szalagavató utáni bulira, ha nem szeretem a szoknyát?

Figyelt kérdés

Az a probléma,hogy én egyáltalán nem vagyok lányos,és gyűlölöm ezeket a tipikus koktélruhákat/lányos fodros szoknyákat,egyszerűen szörnyen érezném magam egy ilyenben,viszont mindenkin ilyesmi lesz.

Szerintetek milyen alternatíva van,ami nem szoknya,de mégis alkalomhoz illő.

Egyébként vékony,viszonylag magas testalkatú vagyok,ha ez számít.


2015. nov. 19. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a szeretrol szol ha csini akarsz lenni aldozni kell...
2015. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szűk farmer, croptop
2015. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első:Én úgy gondolom,hogy ez a nap rólam szól,és nem másról.A szépség pedig relatív,de ha manapság csak az lehet csinos,aki szoknyát vesz fel,akkor én ronda leszek,nem érdekel:)

A kérdés inkább arra irányul,hogy mi az a szett,ami nem szoknya,de mégis elegáns/ünnepi,amivel megadom a tiszteletet a többieknek.Egy szűk farmer+póló/topp,amit hétköznap hordani szoktam nyilván nem ilyen:)

Kedves második válaszoló:Szerintem ez túl hétköznapi összeállítás lenne.Ennél szerintem ünnepibb alkalom lesz.

2015. nov. 19. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
2015. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket:)

Igazából a ruhával nem lenne baj,csak szerintem ez túl sokat mutat,mivel még a suliban leszünk egy darabig,a tanárok előtt nem szívesen járkálnék kilátszó hassal:)

De ettől függetlenül sima buliba tényleg jól nézne ki:)

2015. nov. 19. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezen van a lenyeg kedves kerdezo amivel megadod a tiszteletet!

Az pedig nem egy hetkoznapi farmer,hanem egy elegans szoknya!

Tehat nem rolad hanem a tobbiekrol szol ha ezt irtad.

Es egyszer szerintem kifogod birni sokan megusztak mar elve...

2015. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De könyörgöm nem a szalagavatóról van szó, hanem az utána lévő buliról.... BULI... Majd a banketten kiöltözöl nagyon, de ezen szerintem max 1-2 tanár lesz, midnig így van....
2015. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]


Szerintem egy ilyen szövetnadrág, egy csinos inggel nagyon nőies és szép lenne. :)

24/f

2015. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valami elegáns,különleges overallt tudnék javasolni,azt gondolom az elég extravagáns. Írj privátot ha érdekel.

Üdv; egy divattervező.

2015. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!