Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Steel bakanccsal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kényelmes? Nehéz? Strapabíró? Formája?

Hány soros tetszik?

[link]


2010. márc. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem van ehez hasonló de azt csak télen hordom túrázásnál nekem kényelmes volt és strapabíró és nem csúszik
2010. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém strapabíró volt, mondjuk én vigyáztam is rá, nem rugdostam mindent szét benne. :)

Télen az enyém sem csúszott.

2010. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, egy lassan három éves fekete 20 soros, de nagyon jó állapotban van, a barátaim mindig megkérdezték, ahányszor a lábamon látták, hogy "új bakancs?" =) Elég sokat hordtam egy időben, de vigyáztam rá nagyon, koncerten soha nem voltam benne. Csak az orrán van egy kicsit lehúzva a bőr. Amúgy eladó, ha érdekel. XD
2010. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a 20 soros kicsit sok nekem, 10 vagy 15 elég lenne.
2010. márc. 30. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Steel sztem nemtul jó, nekem direkt nem is az volt, ismerősömnek 1év alatt szétjött(azért egy bakancs tartósabb...). Szerintem HD-t vegyél, vagy Shelly's-t
2010. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!