Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a tapasztalatotok a Háda...

Mi a tapasztalatotok a Háda kft. -ről?

Figyelt kérdés
Sok alapdarabot kéne vennem, de nincs annyi zsebpénzem, hogy minden pólót 4000 ft-ért vegyek meg. Egyébként pl. Stradivarius-ban, Zara-ban, Pull & Bearben szoktam vásárolni. Vannak a Háda használtruha kereskedésben ilyen márkájú/divatos cuccok? Tapasztalat lécci! 14/L
2011. szept. 15. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Sugárban?

Nem tudom pontosan, keresgélni kell.

Én imádom a Hádát, nagyon sok jó (és sok márkás) ruhámat vettem ott. Most jó kis őszi szerkók vannak, egy csomó olyasmi pulcsival, amiket a Zara-ban lehet kapni (ilyen szürke vastag kötött)

Van, hogy még az eredeti címke is rajta van a terméken.

Ha nem ragaszkodsz mindenáron ezekhez a márkákhoz, mert nem garantálom, hogy ezekkel van tele, akkor mindenképp javaslom. :)

2011. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hogy ezekből a márkákból milyenek vannak azt nem tudom, mert még sose kerestem márka alapján. de divatosak vannak:)

én nagyon szeretem, sok ruhám van a Háda üzletekből:)

2011. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem, nem ragaszkodom a márkákhoz, csak a kinézethez/stílushoz. :)
2011. szept. 15. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már párban (nagyokban, kicsikban, darabárasban, kilósban) életemben még szép darabot nem találtam. Bolyongtam picit, befogva a szagok miatt az orrom (persze csak gondolatban :)) és kimentem némi keresgélés után. Nem néztem végig minden darabot, de azért "turkáltam" tisztessséggel, de valahogy minden cucc kimerítette a "használt, kirakott ruha" fogalmát. Számomra maradnak a butikok és nagy boltok, inkább kevesebb ruhát veszek, de azt nem kell kutatni, túrni, mert turkálni én csupa "egynek jó lesz kutyázni" cuccot tudtam csak.
2011. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon szeretem. van onnan pólóm, szoknyám, ruhám, mindenfélém. egy márkát tudok ami biztos van sok: a New Look. én a Sugárba szoktam járni, és ott mindig találok valami jót. amit ruhát ott vettem, mindenki dicséri hogy csinos és kérdezik hogy hol vettem :D 15/L
2011. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!