Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az baj ha sportmelltartód...

Az baj ha sportmelltartód hordok suliba is? És miben különbözik a rendes és a sportmelltartó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a sport melltartó "kényelmesebb",de szerintem a rendes jobban tart.amugy nem baj.miért lenne?olyan melltartót hordasz amilyet akarsz:)
2010. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én utálom a sportmelltartót, abba olyna fura a mellem :D amugy az a különbség hogy a sportmelltartóban nincs alul ilyen "drót" féleség..
2010. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
bajnak nem baj, csak fura.
2010. márc. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A sportmelltartóban nincs merevítő és tuti nem csipkés! Testhezálló, jobban tapad és vastagabb a pántja is, illetve sportos kinézetű. Általában kapcsolni sem lehet, csak "felhúzod", ennyi.
2010. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ja én 26 éves vagyok és jobban szeretem a sportmelltartót, pedig van csipkés sima is, de az jobban zavar! Főleg ha szivacsos, azt nagyon nem szeretem.

Ja mindig sport melltartót hordtam és nem is lógnak! 75B-s.

2010. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sportmelltartó inkább arra való, hogy jól tartsa a melleket, azaz sport közben ne ugráljanak stb., viszont egy normál melltartó emellett szépen is tartja őket, sokkal szebb bennük a mellek formája, így a felsők is általában jobban állnak az embernek. Szerintem azért szerezz be rendes melltartókat is, jobban néznek ki:)
2010. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha meguntad szólj, én szívesen tartanám a melledet! :)) Egyébként meg nem, nem baj.
2010. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!