Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk-Férfiak! Fehér nadrág...

Fiúk-Férfiak! Fehér nadrág alá milyen alsót vesztek fel?

Figyelt kérdés

Imádom a fehér nadrágokat, de nem tudom hogyan viseljem őket.


Ha (fehér) alsót veszek alá az átlátszik. A körvonala is kirajzolódik, de az még hagyján, viszont sokszor át is látszik és úgy ízléstelen.

Próbáltam, hogy nem vettem fel alá semmit de úgy meg elöl volt kicsit kínos...


Most nem feltétlenül fehér farmernadrágra gondolok, hanem egyéb anyagból készültre. Inkább szűkebb fazonra.


Ti milyen alsót vesztek fel alá? Vagy hol lehet olyan fehér nadrágokat venni amik nem látszanak át? Egyáltalán van olyan fehérben, ami nem látszik át?


Egy barátnőm azt mondta pasiknak is van tanga, vegyek fel azt. Hát mit is mondjak :DDDD De az is átlátszik, szóval még gázabb! Akkor még pluszba le is köcsögöznek... :)


Évek óta nem találok normális fehér nadrágot!


2010. márc. 30. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

párom pl lesz*rja,képes kockás bőszárú boxert is felvenni a fehér nadrág alá...igy is ugyis látszik,h van alatta vmi...

ha fehér boxert teszek ki,akkor azt veszi fel:d

még az a legjobb megoldás...fenéknél nem tul szük nadrág,alá bőszárú boxer...

2010. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én azt a rövid, szűk boxert szoktam felvenni.


Igazából azért írtam ki a kérdést, mert sok pasit láttam már, akinek nem látszott át semmi! Megszólítani nem akartam őket, de sokat gondolkoztam rajta, hogy mi a "titkuk". :D


Érdekes, egy meleg barátomon sem láttam még fehér nadrágot, én pedig nem vagyok az mégis szeretem. Mindig csak az általánosítás...

2010. márc. 30. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. szerintem a normál (nem boxer) alsógatyát vedd fel alá.

[link]

Erre gondoltam.

bár ha nagyon szűk az a fehér gatya akkor mindegy mit veszel fel alá, úgyis látszik. De ha szerintem fehér alsónacit veszel fel és az látszik át, az nem gáz.

2010. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hja, utolsó vagyok és 30/N
2010. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én soha fel nem vennék fehér nadrágot, pedig meleg vagyok :P


tangát se vennék fel soha!


26F

2010. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnődnek teljesen igaza van! Jól mondja, hogy tanga kell alá! Hidd el, a csajok tudják az ilyesmit! :)


Én is fiú vagyok, és hordok fehér feszülős csőnadrágot, de nőit. :) Super skinny fazonút, ami mindenhol teljesen tapadós, sztreccses, és nagyon vékony anyagú, így tök átlátszó is. Ráadásul a hátsómon rendesen be is vág a fazonjából adódóan. Így csak tanga jöhet szóba több okból is, mert egyrészt az kevésbé látszik, és ha meg látszik akkor már inkább a tanga látsszon, az legalább nem ciki, mint pl. egy boxer, hiszen erre van kitalálva. A másik dolog, hogy egyedül tangával néz ki jól a bevágás miatt. Ha nem tangát vennék alá, akkor a seggemnél elállna a nadrág, ami meg bénán néz ki. Amúgy általában fehér, világosszürke vagy testszínű tangákat szoktam felvenni ehhez a nadrághoz. Bár ha úgy adódik felveszem fekete tangával is, de azzal már nagyon elüt.

28F

2012. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!