Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert nem szereti sok no a...

Miert nem szereti sok no a terdiig ero csizmakat? Mi nem tetszik benne nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 20. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
BOrzasztó kényelmetlen (Meg szerintem ronda is)
2016. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek!-31N
2016. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szép, különleges csizmákat. Amit linkeltél nem az szerintem, Én nem venném fel például.

Plusz nem vékony sarkút kell venni és akkor nem lesz kényelmetlen. :D


Mondjuk abban, hogy a nők többsége nem "szeret" ilyet hordani, az is közre játszik, hogy nem mernek ilyet felvenni, mert beléjük nevelték, ha nincs Pont Egy Típusú testalkatuk/láb formájuk, ne merészeljenek ilyen-olyan ruhát/cipőt felvenni.

2016. febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát mert a legtöbbjük közönséges, és kényelmetlen is.

Ez még nem rossz:

[link]


Na ilyet sose vennék fel:

[link]

2016. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, de kevés dologhoz illenek. Plusz csak nagyon hideg időben tudom felvenni őket, ami valljuk be, idén télen nem volt...
2016. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akarod mondani combcsizmát? valakinek szimplán nem tetszik, mint ahogy minden más ruhánál, cipőnél is előfordul, hogy nem tetszik valakinek. valaki meg csak szimplán retardált, mert pl azt gondolja hogy jaj de r*ibancos stb. nekem a sima fekete, tapadós, magassarkú combcsizma tetszik, de nem hordok ilyet. egyrészről kevés helyre tudnám felvenni, egyetemen eléggé furcsa lenne, de munkahelyen sem érezném jól magam benne. annyi pénzem meg nincs, hogy nem tudom hány csizmát vegyek, és egy ilyen is beleférjen, hátha valamikor fel tudom venni. :D konrkrétan ez a csizma, amit belinkeltél azért nem tetszik, mert az elején az a magasabb rész olyan mint valami páncél. tudjátok, filmekben amik ilyen háborúzósak, régiek, abban volt ilyen a lábszárukon hogy védjék. el is áll, szóval egyszerűen nem esztétikus szerintem.
2016. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem tetszik, de a virgácslábaimon a legtöbb idiótán mutat, mert eláll.
2016. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kevés nő olyan magas, hogy optikailag ne nyomja össze egy ilyen csizma. Még kevesebben vannak, akik tudnák ízlésesen viselni és még kevesebben, akik meg is teszik.

De úgyis tudjuk, hogy ez is csak egy idióta cipőfetisiszta kérdés, amivel tele van ez a szerencsétlen kategória, szóval semmi gond, ha a normális válaszok hidegen hagynak.

2016. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon csúnya ez a fajta, aminek az eleje magasabb. Piacos, rosszul öltözött benyomást kelt.

Az egyik válaszadóval ellentétben nekem meg túl széles a vádlim a kapható cippes csizmák 95%-ához.

2016. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek áll jól. Nem praktikus. Egy térd alatti csizma kényelmesebb. Nehéz jól hozzáöltözni és valahogy nem is igazán elfogadott bizonyos helyeken. Engem inkább az érdekel, hogy sok férfi miért izgul ennyire a combcsizmákra sokkal többet takar el a lábból mint mondjuk egy rövid szoknya térdig érő csizma kombó!
2016. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!