Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lee Cooper (női) ruházat...

Lee Cooper (női) ruházat rendelésével kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a méretre vonatkozóan. Akkorát rendeljek, amekkora méretű ruhákat általában szoktam, vagy eggyel nagyobbat/kisebbet? Tudom, hogy több oldalon is van mérettáblázat, de azzal már sokszor megjártam, nem megbízható. Mindig gondban vagyok a méretekkel, utálom, hogy így nem tudom felpróbálni a ruhákat, de most több oldalon is találtam baráti áron Lee Cooper cuccokat, jó lenne rendelni.

2016. febr. 20. 20:22
 1/1 anonim válasza:
Az én példámat le tudom írni. Párom (fiú) /én meg lány vagyok :D/, M-es méretet hord, tehát Magyarországon inkább M-es méretet szoktunk neki vásárolni, mert sokszor az L-es nagy rá. Nyilván van, amiből L-es kell, mert tök hülyék a méretezések. Vásároltam neki interneten 2 db Lee Cooper felsőt, egy kapucnis, bebújós, vastag felsőt L méretben, mert gondoltam, hogy nem baj, ha az lazább, mert az alá még alá lehet öltözni. És vásároltam neki egy hosszú ujjú vékonyabb felsőt M-es méretben. M-es a mérete, ezért gondoltam. Hát sajnos úgy feszült rajta, mintha S-es lett volna. Nem azt mondom jó alakja van, tehát mutatott rajta, de mégsem volt azért az annyira jó, így visszaküldtem és becseréltettem L-es méretre. Tehát úgy gondolom, hogy érdemes egy számmal nagyobbat vásárolni a saját méretnél.
2017. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!