Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerül manapság...

Mennyibe kerül manapság (2016-ban) egy divatosabb esküvői vőlegény öltöny? Nektek mennyi volt, aki mostanság vette?

Figyelt kérdés

Nézelődtünk a vőlegényemmel, de horror árakba bukkantunk itt Budapesten és környékén. Ti tudtok olyan helyet, ahol egy elfogadható esküvői öltöny nem akciósan 95 000 Ft? És, ahol méretre is igazítanak esetleg?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. febr. 3. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Ez egyáltalán nem horror ár. Ami nekem tetszett arra már tavaly előtt is 150.000 Ft körüli összeget mondtak, mondjuk más kérdés, hogy nekem egyáltalán nem volt fontos, hogy pont az legyen, így végül egy kiárusításon vettem meg egy Schneider's (?) üzletben az esküvői öltönyöm 30.000 Ft-ért egy féláras akcióban, sőt a teljes ruházatomra, cipővel együtt sem költöttem összesen 50.000 Ft-ot. :D
2016. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Mi csináltattuk egy nagyon kedves lánnyal Pest megyében. Ő tervező is egyébként.

Az általad írt ár egyáltalán nem horror.

Tisztában vagy azzal hogy egy jobb minőségű gyapjú öltöny szövetnek 20.000 ft/métere?

Egy öltönyre kell alaphangon 4.5 méter. És akkor még bélés,kellékek stb.

És akkor ingyen dolgozzon neked a varrónő MÉRETRE!

Szuper" egy mentalitás nem mondom...

2016. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. febr. 4. 14:27
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyébként fogalmam nincs, hogy mennyi a gyapjú ára a piacon, nem ezzel kelek és fekszem elhiheted. Egyébként meg az utolsó volt, hogy gyapjú öltönyt adjak szegénykémre. Tudod milyen ocsmány lett az érettségi öltönye 5 év alatt?!
2016. febr. 4. 14:29
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy meg kedves drága második válaszoló, igenis drága egy 90-100 ezer Ft-os öltöny, őszintén az. Szegény szerencsétlen varrónők :D off netán te is az vagy?

Én csak nem szeretném ha lehúznának ezért kérdeztem...

NA, SZÉP NAPOT!

2016. febr. 4. 14:33
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok varrónő,viszont hányingert kapok a hozzád hasonló spúr,fillérb..ó gyökerektől mint te!

Minden kéne de jó ócsón! Hát van egy rossz hírem:senki nem hülye,hogy ingyen dolgozzon neked! Ha meg nem tetszik,akkor ott a turkáló,pont az olyan se--fejeknek,mint te,az a te szinted!

2016. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jézusom, hogy te mennyire buta vagy, nagyon buta. Iszonyatosan alacsony, lehet az IQ-d, mint egy papucsállatkának :D

Mi nem szórjuk a pénzt, senki nem mondta, hogy olcsón kell. Érettségid megvan? Ahhoz nem szükséges, hogy tudj szöveget értelmezni. Hmm.. biztos fizettél érte valahol, hisz te nem sajnálod semmire :D :D (gyerekek ezt mutogatni fogom másoknak, ilyen egyszerűséget anyám :D).

Talán ki kéne elégülnöd ahhoz, hogy normális hangnemben válaszolj embereknek? Jajj... sajnálom nagyon, de nagyon.

2016. febr. 4. 16:30
 8/14 anonim válasza:
62%

175.000.- Ft.-ért., és az még nem is a legdrágább volt.

Mégis mit gondoltál mennyibe kerül egy alkalmi/méretre készült holmi?!

Ahogy a varrónőkről írsz,elég suttyó,mit ne mondjak. Nálunk van a családban,és megdolgozik a pénzéért,elhiheted. Vagy mit gondolsz ő ingyen adja neked az anyagot,a szaktudását,koptatja a gépeit,ő talán nem adózik? Tisztában vagy azzal hány munkaóra egy minőségi öltöny elkészítése?

Lehúznak? Nos,ha így gondolkodsz, nehogy költs egy fillért sem, a proli stílusod alapján neked a kukázást ajánlom,talán ott találsz egy mások által megunt,kidobott vőlegény öltönyt INGYEN is...

2016. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért ha majd kapsz egy árajánlatot egy fotóstól ami 2-300 ezer forintról fog szólni, akkor ne írj ki egy újabb kérdést. Teljesen reális! :)
2016. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Az én férjem abban a szalonban varratta meg magának az öltönyét, ahonnan én kölcsönöztem a menyasszonyi ruhám.

Kiválasztottuk a fazont kb-re, amit a hölgy a boltban mutatott nekünk készen, csak, hogy tudjuk mégis milyen lenne egyben az öltöny ha készen lesz. Utána kiválasztottuk az anyagot és a színt. Így, hogy teljesen a férjemre szabottan varrták meg, kb 35-40 ezer volt neki. És nem a legolcsóbb anyagból, hanem ami tavaly nyáron divat volt, sportzakó fazonban stb. Erre még rájött az ing amit megvettünk hozzá, az kb 10.000 volt, a mellényt amihez volt nyakkendő pedig grátiszban odaadták ingyen nekünk arra a napra mivel kb minden abból a szalonból volt. Szerintem lehet, hogy érdemes lenne utánajárnotok, hogy mennyibe kerülne ha úgy varratnátok egyet, mert szerintem sokkal olcsóbb, és utána igazgatni sem kell, meg tuti passzolni fog mindenhol a vőlegényeden. Igaz mi egy kisvárosban élünk messzebb Pesttől.

2016. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!