Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyiket éri meg...

Szerintetek melyiket éri meg jobban megrendelni most tavaszra, a Nike Air Force-ot vagy az Adidas Superstart? És fehérben vagy feketében?

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő tömegcipő,de inkább az Adidas Superstar-t.Nekem fehér alapon fekete csíkos tetszik :)
2016. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Nike párti vagyok fehérben. :)
2016. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tömegcipő, tömegcipő, persze, hogy tömegcipő...A klasszikus cipők előbb-utóbb ezzé válnak :D Tavaszra inkább az Adidas, de Low verzióban egy fekete AF1 is jó választás lehet!
2016. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ADIDAS<333
2016. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fekete vagy fehér Nike Air Force :DDD
2016. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andris*** válasza:
Nike air force 1 mid
2016. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tömegcipő? Hát nem tudom, itt a nyugat-dunántúli városkánkban, ami nem olyan kicsi, én még csak két ember lábán láttam, abból az egyik baromi pénzes, a másik pedig egy pénzestől kapta ajándékba, ráadásul nem is itthon. Annyira nem tömeg, mert nincs mindenkinek rá:) Superstart több ember lábán láttam, de azt sem annyira sokakon. Szóval szerintem azért nem tömegcipők éppenséggel hazánkban, egyik sem. Gondolom már megvetted, de az air force jobban kombinálható. :D
2016. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tavaszra Superstar. Ha télre vennéd nyilván Air Force. Én már évek óta ezt a kombót hordom, így nem kell félévente cipőt vennem, hiába 1x drága.
2016. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Adidas tubular radial a tökéletes cipő.
2016. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!