Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy magassarkú cipőt....

Vettem egy magassarkú cipőt. Ha nem hibás az áru, csak mégsem kéne akkor is visszaveszi a bolt? (jelen esetben a Humanic) Vagy csak úgy ha másikat veszek helyette ott? (vagy esetleg még úgy sem? )

Figyelt kérdés
Amikor felpróbáltam és ott sétálgattam benne még jó volt. De a helyzet az, hogy két napja volt rajtam úgy h suliba mentem benne és még mindig fáj tőle a lábam...:S Így nem fogom tudni használni, ezért kéne h visszavegyék...
2010. márc. 31. 16:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ha már voltál vele kint utcán semmi esély rá, amúgy becserélnék egy másik modellre szó hang nélkül, de erre nem kötelezhetőek akkor sem, ha nem volt utcán a cipő.
2010. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor veszik vissza, ha nincs hibája, ha nem használtad.
2010. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem... :S ezek szerint semmi esély rá h visszavegyék... :/
2010. márc. 31. 16:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mentél volna ki benne az utcára simán visszaadták volna a pénzt
2010. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, nekem már többször vették vissza magas sarkú cipőmet, amit utcán is hordtam, csak kicsit rendbe kellett hozni a talpát. Milyen a talpa? Bőr? Gumi? Műanyag? Van pár tippem, szívesen segítek, csak több infó kéne a cipőről.
2010. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szia! nekem minden cipőm ilyen! 1, max 2szer feltöri a lábam, addig más cipöt hordok, aztán végül csak betörik :D
2010. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Árcédula és számla elvileg kell. Legalábbis nekem ez volt ráírva a számlára, amikor vettem valamilyen cipőt, vagy ruhát, már nem emlékszem.
2010. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

A blokk, számla minden megvan, direkt eltettem...

16:47-es: a talpa műanyag. de ahogy néztem nem tűnik olyan vészesen "használtnak" a talpa, épp hogy csak itt-ott van 1-2 benyomódás... valamit tudnál ajánlani?

2010. márc. 31. 17:02
 9/13 anonim ***** válasza:
16.47 vagyok, azt tudom javasolni, hogy ha csillogós/fényes, sima műanyag talpa van (vagy nem ilyen? vannak rajta barázdák?), akkor nagyon alaposan mosd le vízzel, és miután megszáradt, fújd le szilikonnal. Ezt az autók műszerfalához szokták használni, úgyhogy főleg autós üzletekben vagy hipermarketben kapható, kb. 400 forint egy kisebb kiszerelés, ez bőven elég. Ettől visszanyeri a "fényét". Hagyd megszáradni, aztán érdemes tenni egy próbát az üzletben. Arra vigyázz, hogy elég csúszós tud így lenni eleinte. Nem mondom, hogy hazudj arról, hogy hordtad az utcán, és azt se, hogy biztos a siker, de egy próbát talán megér, nekem eddig bejött, és kamuznom se kellett. Persze, ha nem olyan sima fényes műanyag talpa van, akkor lehet, hogy máshogy kéne próbálkozni.
2010. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, hogy az ilyen ügyesen"ismét újjá varázsolt" cipőt kiteszik a polcra?

Vagyis ,aki megveszi az igazándiból használt cipőt kap a pénzéért :S

2010. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!