Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha van kereslet kis méretű...

Ha van kereslet kis méretű felnőtt cipőkre, az üzletek miért nem biztosítanak nagyobb készletet ilyenekből?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Mert nincs akkora kereslet kisméretű cipőkre, hogy megérje tartani, raktározni, azt remélve, hogy hátha betéved egy-két érdeklődő.


(35-ös lábú közgazdász vagyok)

2016. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
35-ös lábam van és a legtöbb helyen 36-37 a legkisebb női méret, 35-ös nincs, vagy olyan kevés van, hogy egyből elfogy, gyerekrészlegen nincs. Jártam már úgy, hogy 1 pár cipő volt összesen az üzletben a méretemben. Nem számoltam még össze, hány üzletet kell bejárnom, hogy egyáltalán méretet kapjak, ha cipőt kell vásárolnom, de felér egy kisebb túrával, és nem én vagyok az egyetlen, aki erre panaszkodik. Kereslet van, kínálat nincs.
2016. febr. 23. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Jana, Tamaris, Geox, Marco Tozzi, Montonelli, Deichmann....

rengeteg márka van, amelyik kínál 35-ös lábra is cipőt, viszont készleten nem éri meg csak egy-két párat tartani az üzleteknek, mert (fogd fel) nincs akkora kereslet rá. Statisztikailag a 38-asból fogy a legtöbb, a 35-ös a felnőttek között ritka.


DE én még sose futottam bele olyanban, hogy ne lettek volna hajlandók rendelni a méretemben, ha egyébként tartanak, csak kifogyott.

Itt is böngészgethetsz:

[link] - évek óta csak online rendelek, a szokásos márkáimnál nem fordul elő, hogy más mekkora legyen egy ugyanolyan számozású darab

2016. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem még nem rendeltek, pedig szóvá tettem nem egyszer.
2016. febr. 23. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 35-ös volt, de a terhességem alatt megnőtt, azóta inkább 36-36,5 vagy sokszor csak a 37 a kényelmes. Nos, azóta sem könnyebb a cipővásárlás egy hangyányit sem, bár hozzátartozik az igazsághoz, hogy én csak leárazásokon vásárolok. De pl. pár hete bementem a Deichmannba, megtetszett egy cipő, megfelelőnek tartottam az árát is, de összesen 7 pár(!) 41-es volt csak belőle és semmilyen más méret. Tehát kiegészíthetnénk azzal is a kérdést, hogy nagy méretekből viszont miért tartanak ekkora készletet, amikor nyilvánvalóan nem szükséges?
2016. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!