Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez egység divat a tini...

Mi ez egység divat a tini lányoknál/fiúknál? Titeket nem zavar hogy már lassan mindenki ugyanúgy néz ki az országban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 20:38
 1/5 anonim válasza:
Engem felig zavar de mar ugy vagyok vele hogy lesz@rom XD. Szerintem ez amugy azert van mert mindenki a masiknak akar megfelelni (tisztelet a kivetelnek) A mai vilagban az emberek tobb mint a fele mar szinte nem is azert oltozkodik ugy ahogy, mert azt ő maga akarja az az ő stilusa ,hanem hogy divatos legyen.En szemely szerint feligmeddig kovetem a divatot de azert nem nezek ki ugy mint a tobbi fiu kicsit azert mas vagyok mert én igenis kiszeretnek tunni a tobbi kozul ... ha valaki lenez vagy leszol ez miatt hat nem nagyon foglalkozok vele mosolygok,bologatok megvarom mig befejezi es elmegyek aztan annyi. En igenis azt szeretnem mondani egy vasarlaskor a probafulkebe egy ruhara hogy igen ez vagyok en nem pedig azt h hat ez annyira nem tetszik de megveszem mert mindenki ilyet hord. Nemtudom honnan jott ez a logika de szerintem nagyon nem jo :/ Mindenkinek egy kulon egyenisegnek kene lennie 16/f
2016. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira nem zavar, de a skinny nadrág vékony lábon nem tetszik,vagy a boka villantós stílus, de nálam csak az a lényeg ne szakadt, koszos ruhába járjon vki.

De szembe kell menni a tömeggel ha zavar az egyformaság.

2016. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én is tucatnak érzem magam, pedig nem annak szántam. Imádom a zöld parka kabátom,és már a divathullám előtt is ilyet akartam, már 1 évvel, csak akkoriban 1 helyen láttam olyat, a GAS-ban 90-ezerért... Aztán mire elérhető lett árban, mindenki ilyet vett (fas_za)

Na meg a bakancs. Mivel mindig is bakancsban jártam, nekem alap, hogy most is abban vagyok (10 éve ez a szokásom), de hogy most mindenki bakancsban jár.....


Olyan fura, hogy nekem mindig is ilyen volt a stílusom, erre mindenki ilyenben jár. De hamarosan ennek vége, újra itt a trapéznadrág és a hippi cuccok, most mindenki nagyon hippi lesz én meg maradok a bakancsnál és a parkámnál :D

2016. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Csak engem zavar hogy egyáltalán létezik olyan hogy "divat"? Mi ez a baromság? Egy pár ruhagyár meg tervező méltóztatik megmondani hogy most ezt a stílust kell mindenkinek követnie és erre ember-birka-tömegek elkezdik azt agyatlanul venni? És még esetleg SZÉGYENT vagy FÉLELMET is éreznek ha kilógnak a sorból? Ez szerintem nevetséges!
2016. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig az emberek 90% egyformán öltözik, egymást utánozzák. Pl rám is furcsán néznek, mert nem farmer szűk nadrágot hordok, hanem bőrhatásút. Aki jóval eltér az átlagos trendtől azt majd, hogy lenézik sajnos.
2016. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!