Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az olyan nokrol/...

Mit gondoltok az olyan nokrol/lanyokrol, akik ugyanugy jarnak hetkoznap, mint bulizni?

Figyelt kérdés

Mondjuk elmennek pizzazni, kavezni, koktelozni es ugyanazokat a ruhakat hordjak hetkoznap, mint maskor. Miniruha, magassarku... eskuvokon is ugyanaz a helyzet, uj ruhat vesznek ra, de ugyanaz a tipus,mint hetkoznap.

Smink, ekszer, minden


2016. jan. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az a stílusuk. Èn mondjuk lány lètemre nem szeretem a szoknyát, ès farmer póló kombóban szoktam lenni. De persze egy esküvőre kiöltöznèk meg olyan helykre. De azèrt egy pizzázáshoz túlzásnak találnám úgy kiöltözni, de ha nekik ez tetszik akkor hordjak azt. 16l
2016. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szánalmas, buliba kellene szexisen öltözni, nem hétköznap, ha már mind 2 helyen hasonlóan öltöznek.
2016. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől elveszíti a party-ruha a varázsát. Az hogy egy ruha működik -e attól is függ hogy hol hordják. Lehet hogy szexi valaki miniszoknyában, de nem illik egy esküvőre. Nem csak az etikett miatt, hanem alapból hülyén néz ki ott.


Ettől függetlenül semmit. Esetleg azt, hogy nem tud normális ruhatárat összedobni a mindennapokra, így a biztosan működő csili-vili ruháit veszi fel.


A sminkről ugyanez a véleményem. A legtöbb lány akit ismerek máshogy kombinálja a smink tónusát a hétköznapokra, mint egy bulira. Ami jól néz ki egy sötét, csak mesterséges fénnyel, villogással megvilágított teremben, az nem feltétlenül néz ki jól természetes és hétköznapi fénynél.

2016. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs ellenérv, akkor miért ne? Apám meg mindig a legrosszabb ruháját hordta, úgyhogy inkább legyenek csinosan felöltözve. Persze pl. egy esküvői ruhában nem célszerű koszos helyre menni. Meg sportolni sem kellene miniszoknyában. ;-)
2016. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eva.eva ***** válasza:
27%
Hat ha egy no allandoan miniruhaban es magassarkuban van mindenhol minden helyzetben szerintem az eleg gaz... Vagy semmi erzekese az oltozkodeshez vagy egyszeruen csak egy ribi...Ugyan is vannak helyztek amik megkovetelik hogy egy no elegans legyen nem pedig kozonseges...hat a lanyokon nem tudom hogy milyen korosztalyt ertesz feltetelezem hogy 13 vagy 14. Ehhez annyit tudnek hozzafuzni hogy gyerekeknek miert kell miniruha meg magassarku?? Ugyan is ennyi idosen az ember gyerek! Aki nem ezt mondja az hazudik! hat ha en magassarkuba meg minibe jartam volna iskolaba 13-14 evesen vagy akar csak az utcara tettem volna ki a labamat szerintem olyan pofont kaptam.volna a szuleimtol hogy leszallt volna a fejem..Szerintem a kislanykaknak a tanulassal kene meg foglalkozni nem a dekoltazs villantassal...
2016. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!