Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

aki ilyesmi cipőket hord mindennapokra? középiskolás 16-18 éves korosztály. Mit gondolnátok róla ez alapján, illetve tetszene nektek ez a cipő?


[link]



2016. febr. 24. 21:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Csak röhögni tudok azokon a beszűkült látókörű, arrogáns hímneműeket, akik csak akkor tekintenek lánynak/nőnek valakit, ha az szoknyát hord magassarkúval. Ha ez nem így van, akkor meg azonnal hallatnak/írnak valami módfelett primitív, lekezelő megnyilvánulást, vagy elkezdenek fröcsögni, hogy ha a férfiak nem hordhatnak harisnyát (egyébként senki nem mondott ilyet), akkor a nők miért hordhatnak sportcipőt.


Én is átnézem a férfi osztályt, mert ki lehet fogni jó dolgokat, amik illenek a stílusomba. És ettől még nem vagyok leszbikus. Nagyon, nagyon nem.

2016. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

11!

De jo a linken nem?

Te is eliteled a harisnyat viselo ferfiakat fikazokat ugye?

Miert kene egy ferfinak oktonybe lenni mindeg nem?

2016. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Hol a jó halálba olvastál olyat, hogy elítélem? Sehol. Azt írtam, hogy senki nem mondott olyat, hogy nem szabad harisnyát felvennetek, mégis állandóan ezen nyavalyogtok. Nyilván ilyen hidegben ésszerű, és elég jól tud jönni, mert így nem fagy szét a s*ggetek.


És a harisnyán kívül nem csak az öltöny van, ezt azért megemlíteném...

2016. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a "fikazokat"! Azaz fikázókat. Bocs, az ékezetek totális hiánya megzavart. Nem, azokat sem ítélem el. Egyszerűen nem érdekel. Egy férfi legyen annyira férfi, hogy nem töri darabokra a lelki világát, ha valaki a harisnyáját fikázza...
2016. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Engem a kettos merce zavar, egy fiu kimeri jekenteni hogy visel harisnyat telen gondolom olvastad a linkemet , akkor rogton neki esnek!

Na de ez nem igaz a lanyokra ha eppen fiu ruhat tamad kedvuk viselni...

Remelem ertheto voltam...

2016. febr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Szóval irigy vagy, amiért a lányokat nem piszkálják ezért?


Figyelj, én meg a jobb alakú lányokra vagyok irigy.


Amúgy meg értelmesebbek nem esnek neki egy férfinak, aki télen harisnyát vesz fel. Ééés! Értelmesebbek nem panaszkodnak állandóan ugyan azon a dolgon, hanem ha akarnak, akkor harisnyát hordanak, hogy ne fázzanak, és lesz*rják, mit mond más.

2016. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a linkemben a fikazok gyengejellemuek szerinted?
2016. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem érted. Az a gyenge jellemű, aki állandóan azon nyafog, hogy fikázzák, túl sokat törődik vele, és fikázók által befolyásolva cselekszik.
2016. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
90%
Azt, hogy szereti a régimódi cuccokat, én is szeretem, nekem ilyesmi cipőm volt, csak khaki színű és ballerina cipő formájú, de ugye volt rajta ez a fűzős rész ott elől, mint azon, amit linkeltél. Csak sajnos már nem tudom hordani.
2016. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Meg szerencse...
2016. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!