Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Homokóra alkathoz milyen...

Homokóra alkathoz milyen öltözködés előnyös?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy a homokóra alkat a legszerencsésebb, de én úgy érzem, hogy a divat nem éppen nekünk kedvez. A mellem és a derekam között 21 cm különbség van, ezmiatt a felsők úgy állnak rajtam, hogy a mellemen feszülnek de a derekamhoz már nem tapadnak, kicsit el is állnak. Én szeretném, ha a derekam nem ilyen vékony lenne mert így nem állnak jól a ruhák. Más hogy oldja meg az öltözkódèst? Én úgy látom hogy a csőfelső azoknak állnak jól akiknek I felsőtestük van.

2016. febr. 25. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól látod, a sima póló nem a legjobb. Rugalmas anyagút vegyél, vagy ha azt nem szereted akkor szabottat, ami mell alatt vagy a derekánál gumis vagy megkötős.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A derékban szűkített ruhák pont erre lettek kitalálva.
2016. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) az a baj, hogy a rövidebb fölsőket szeretem, ami kihangsúlyozza a csípőm. Ruhákban is azok tetszenek.
2016. febr. 25. 21:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a derékben szűkített ruhákkal nincs is gond. Én azokról a pulcsikról, pólókról, toppokról beszélek amikkel tele vannak az üzletek.
2016. febr. 25. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok, csak a szabás miatt linkeltem ezeket. Ha mell alatt vagy a két mell között húzott/ráncolt, akkor többnyire van benne plusz hely a melleknek. De pont azért találtam csak ilyen képeket mert nem túl nagy a felhozatal. Turiban szoktam találni ilyesmi fazonokat, a többi üzletbe már nem is megyek :/.
2016. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!