Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálókban milyen gyakran...

Turkálókban milyen gyakran lehet kifogni márkás cipőket és mennyiért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
árucsrekor, mert gyorsan elkapkodják! nekem szerencsém volt, mert 800/kg-os áron, kb. 300-ért vettem kitűnő állapotú Kronost, újonnan kb. 10 000...
2010. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. Hádában árucserekor..... Zara, Converse, Bronx, Clarks stb márkákkal rendszeresen találkozom.


2490 Ft/ kg, egy pár cipő 1000- 1500 Ft között van.

2010. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy vállfás vagy kazlas turi, mennyire sürű a forgalma, és hol helyezkedik el a városban. A többi szerencse, türelem és éberség kérdése.

1000-5000 kb.

2010. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon ritkán de lehetsz szerencséd :D

én egyszer egy /szinte/ vadi új converse cipőt találtam 3000.-ért. Egy karcolás se volt rajta, teljeen hibátlan :)

Azonnal meg is vettem :D

2010. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nemrégiben vettem igazi turkálóban(tehát nem vállfásban) egy converse tornacipőt kb 800 forintért. teljesen jó állapotban volt, semmi kopás nem volt rajta. aztán egyszer egy piacon vagy nem is tudom hogy mondjam hol meg egy esprites cipőt vettem 300-ért, teljesen jó állapotban volt az is, eredeti márka..... jobbat nem is kívánhatnék :D

nehéz nehéz kifogni a márkás cipőt, vagy ha van akkor meg legyen a méreted :)

2010. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!