Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ha egy lány magas, kb...

Fiúk, ha egy lány magas, kb 170 cm, és vékony, de annyira, hogy nem ér össze a lába,45-50 kg, az nektek mennyire jön be? (a maga módján szerintem azért csinos minden lány, de a fiúk véleményére is kíváncsi vagyok (: )

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 18:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :3

A nyolcadik válaszírónak: 15 éves vagyok, és nincs semmi betegségem hálistennek:3

A testszínem sem ilyen világos, szóval még elviselhető szerintem:D

2016. febr. 29. 20:08
 12/16 anonim ***** válasza:
9%

Fú, csodás alakod lehet, igazi modell alkat vagy! :)

Én imádom az ilyen lányokat! Biztosan nagyon bejönnél nekem! *-* Amúgy a kritizálóknak üzenném, hogy abszolút nem vékony a 170 cm/50 kg. Ez a lány 185 cm és alig több mint 50 kg, és mesésen néz ki: [link] *-*

18/f

2016. febr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyen lábak látványától meg a fellegekben járnék: [link] *-*

Nem bírnék velük betelni. :)

Neked is ilyesmi lábaid vannak?

Előző voltam.

2016. febr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hú, ez de beteg! Borzalom milyen aránytalan pálcikalábak, spagettikarok... csoda hogy nem törik ketté.
2016. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

50kg okés, 45 már nem bejövős.


Az ideális testsúly szerintem 50-55 körül lenne, attól függően hogy sportolsz -e.


Kifejezetten a vékony lányokat szeretem, hozzáteszem.

2016. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön :)

Az össze nem érő lábakra van egy kifejezés is "thigh gap", magyarul tehát combok közötti rés (de maradjunk az angol verziónál :D )


Nekem pozitív dolog mindenképp, ha valaki vékony, főleg ha nem ér össze a lába, de genetikától is függ!!! A lényeg számomra, hogy vékony legyen. Mindig is a vékony alak tetszett. Alternatívaként még a kicsit sportos alak is tetszik, de az izmos már nem!

Valahogy a telt, stb sose vonzott.

Gyorsan kerestem egy képet:

[link]

Szerintem tökéletes alakjuk van. A képen a jobb oldali jobban tetszik és az összes hasonló alak tetszik.


Egyébként pedig eléggé relatív, hogy kinek mi jön be.

19f

2016. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!