Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karcos szemüveget mennyiért...

Karcos szemüveget mennyiért javítanak kb? Új lencs kell v ki tudják javítani a meglévőt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,sajnos a tapasztalatom szerint semmit nem akarnak javítani. A vision expresszben és a ofotértben is voltam,de elhajtottak. Pedig határozottan emlékszem,hogy régen,a szüleim bevitték és felpolírozták.
2016. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Regen lehet h. felpoliroztak, mert nem voltak ennyire hipervekonyitott lencsek meg a kulonbozo bevonatok, tukrozodesgatlok, szuroretegek, stb. Ha ezeket polirozni probalod, jo esellyel tonkreteszed oket, ezert nem vallaljak. Ja, meg azert, mert nincs helyben gep, hanem a tobbi lencset is ugy kapjak a gyarbol, keszen.
2016. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha nagyon felületi karcról van szó, esetleg tehetnek valamit. Ha mély, akkor eséyltelen. Lencsék cseréje esetleg akkro jöhet szóba, ha oda viszed vissza, ahol vetted. Ahűny napszemüveg, annnyiféle lencseméret, szóval kb. esélytelen ez is - főleg, ha nem abban aboltban vetted.

2016. márc. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem napszemüvegről van szó :D :D
2016. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valamiért napszemüveget képzeltem oda, ahol nincs, kösz, hogy szóltál :D


Egyébként az igaz a hagyományosra is ,hogy ha nagyon mély a karc, akkor felejtős, főleg, ha vékony a lencse. Ha a lencse régebbi, mint 8-12 hónap, akkor szeirntem az új beszerzése jobb lehetőség.

2016. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!