Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz gyerekruha...

Szerintetek gáz gyerekruha boltból venni ruhát?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok (158 cm) ezért sokszor találok magamra a gyerekosztályokon is ruhákat. Találtam egy nagyon jó dolgokat áruló bébi- és gyermekdivat butikot, ahol 170 cm-ig vannak gyerekruhák. Szerintetek nagyon ciki lenne, ha bemennék oda magamnak vásárolni? Persze nem Disney mintás, meg harsány cuccokat szeretnék, de pl. vannak blézerek, meg alkalmi felsők is.

2016. márc. 4. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat ismerek olyat aki f&f kids es cucokba jar es nem sokara 20 eves

De ha jol ertem te lany vagy neked a te meretedhez azert lehet talalni rendes ruhakat

De ha nem olyan gyerekes akkor egyaltalan nem az

2016. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
21 vagyok :)
2016. márc. 4. 14:38
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és lány, igen. Csak kérdés, hogy az eladó nem néz-e hülyének, ha bemegyek és magamra kérek ruhát?! :)
2016. márc. 4. 14:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok, de nekem is van egy kardigánom, amit a h und m gyerekrészlegen vettem :) Szóval szerintem nem gáz :) Sokszor ugyanazok vagy nagyon hasonlók vannak a felnőtt részlegen is.
2016. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze, de megint más az ha áruházban, vagy nagyobb ruhaüzletben vásárolsz, vagy egy kis vidéki boltban. :)
2016. márc. 4. 19:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz ott se. Nem hiszem, hogy te leszel az első :)
2016. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A lányokon - még ha 180 centisek és 70 kilósak is - bizonyos ruhadarabok alighanem mindenkinek onnan valóak. Gondolok itt pl a farmerkabátnak csúfolt hónaljmelegítőkre, a derékig is alig éri kiskabátokra, cici alatt övvel összehúzva, meg a 25 centi magasságú trikócskákra.
2016. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Es ha gaz? Akkor mi van
2016. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, én nem "hónaljmelegítő" ( :D) méretű és jellegű ruhákat szeretnék venni természetesen, hanem ami ízléses és méretben is megfelelő. :)
2016. márc. 4. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 150 cm vagyok de soha nem veszek a gyerekosztályon, mert a felnőttnek más a szabása, pl. mellben! Még a junior cipők is mások, mások az arányai. De Te tudod, hogy a pénz, vagy a jobb kinézet számít....
2016. márc. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!