Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz gyerekruha...

Szerintetek gáz gyerekruha boltból venni ruhát?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok (158 cm) ezért sokszor találok magamra a gyerekosztályokon is ruhákat. Találtam egy nagyon jó dolgokat áruló bébi- és gyermekdivat butikot, ahol 170 cm-ig vannak gyerekruhák. Szerintetek nagyon ciki lenne, ha bemennék oda magamnak vásárolni? Persze nem Disney mintás, meg harsány cuccokat szeretnék, de pl. vannak blézerek, meg alkalmi felsők is.

2016. márc. 4. 14:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
F&F-ben pl. már vettem gyerekosztályról felsőt, sőt melegítő nadrágot is. Persze lehetnek olyan darabok, amik mondjuk mellben szűkek, mert más a varrás, de hát próba nélkül amúgy sem szoktam vásárolni. Egyébként sajnos nincs túl nagy cicim, szóval talán ezért is találok könnyen magamra valót. Azt pedig nem gondolom, hogy gyerek és felnőtt ruha között az ár lenne a mérvadó, mert ugyanannyiba kerül minden ruha a gyerek részlegen is, mint a felnőttön. Pl. a cipősboltban is rá van írva a Nike baby cipőre, hogy 9 ezer simán...
2016. márc. 5. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!