Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én is hordhatok szűk szárú...

Én is hordhatok szűk szárú farmert?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl vékony,de nem is vagyok kövér.A csípőm széles,de elég arányos vagyok meg sportolok is.Eddig egész életemben vagy bővebb szárú farmereket hordtam vagy egyenesszárúakat.Az a bajom velük,hogy sosem látszódik ki belőlük a cipőm,pedig gyönyörű nagyon magassarkú cipőim vannak és olyan rossz hogy így el vannak rejtve :D

Más hozzám hasonló alkatú lányokon nagyon csinosnak találom a szűkszárú nadrágokat,de magamon valahogy olyan furi :)

19/L


2010. ápr. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan hordj én is igy vagyok vele máson szépnek látom
2010. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hordhatsz. Hordj azt bátran, ami jól esik, de a leirtak alapján még jól is fog állni :D
2010. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan hordhatnád.

még duci lányokon is látok néha ... :D

2010. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha neked tetszik, akkor ne hagyd, hogy mások kifogásolják.
2010. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hordom igaz nem magassarkúval, de az még dob is egy jó pontot, mert nyújt, szóval nyugaodtan hordd a szűkszárú nadrágokat is. :)
2010. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nézz bele a tükörbe! mit látsz?

ha ízléses a látvány, miért ne hordhatnád? ha pedig sportolsz akkor gondolom feszes a tested szóval szépen vedd csak fel ha tetszik :)

2010. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!