Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni hamis vagy...

Hol tudnék venni hamis vagy használt nike cipőket?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a nike cipők. Maga a formájuk, szabásuk, magasított talpuk. Sajnos a pènztárcám nem engedi meg, hogy vegyek ès a szüleim sem preferálják, hogy 10+ ezreket költsek egy szimpla cipőre.

Az hogy hamis engem nem èrdekel. Ugyanúgy rá van írva, hogy nike. A formája sem különbözhet annyira szerintem, hiszen igyekeznek a teljes lemásolásra. Hogy meddig tart? Az az árán meglátszik. De mindegy mert a mostani nem nike cipőim sem bírják sokáig. Ha vigyázok rájuk akkor pedig 2-3 èvet simán.



2016. márc. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább gyűjts az eredetire, mert jobban megéri. de amúgy piacokon, facebook eladós csoportokban van hamisítvány, de magadnak is tudsz rendelni aliexpressről.
2016. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább gyűjts eredetire, mert évekig jók.
2016. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van, hogy gyűjtsök eredetire, de bűntudatom van, ha kiadok èrte annyit.:(
2016. márc. 6. 11:04
 4/6 picoka92 válasza:
Nem szoktam szemetkedni es nem a kerdesre valaszolni. De miert jo az ha ra van irva? Kinek akarsz felvagni? Ez nem menő. Az emberek nem azert hordanak markaa cuccokat mert meno. Hanem mert minosegiek.
2016. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyűjts inkább. Ha meg annyira nem engedhetitek meg magatoknak, akkor olcsóbb cipőket nézegess. Ezek szerint te nem arra vágysz, hogy legyen egy jó cipőd, hanem arra, hogy az emberek azt higgyék, hogy van egy jó cipőd. Ez meg pont fordítva fog elsülni, ordít a hamisítványokról, hogy azok. Bár nekem nem volt replikám es soha nem is lesz, úgy gondolom, kár értük egy ötezrest is kiadni. Akinek a minőség számít, annak nem fontos, hogy ott legyen egy böszme nagy pipa a cipője oldalán.
2016. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 snk válasza:

Szia ezen az oldalon tudsz olcsón replika cipőket venni:

[link]

2019. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!