Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, munkába nejlonharisnya?

Nők, munkába nejlonharisnya?

Figyelt kérdés
Milyen helyen dolgoztok, hogy kell vagy esetleg csak azért mert kell valamit felvenni? milyen ruhához általában milyet szoktatok amilyen illik hozzá? Farmer alá esetleg?

2016. márc. 5. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi az hogy "mert kell valamit felvenni"? Már megint a harisnyafétises kérdezget?!
2016. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt, hogy inkább mész harisnyában, mint hogy semmiben
2016. márc. 5. 23:47
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Business etikett szerint kell harisnyát felvenni.


De szerintem is a perverz vagy, aki most erre veri.

2016. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
ezeket a nők/hölgyek kezdetű harisnyás kérdéseket tuti az a perverz írja, aki itt garázdálkodik és harisnyákra izgul..
2016. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát persze mi másért.....amúgy nem. de hát mindig van egy-két ember akinek muszáj kötekedni
2016. márc. 6. 09:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer válaszoltam egy harisnyás kérdésre, kaptam is két privátot. Az egyikben a lábszagról érdeklődtek, a másikban arról, hogy milyen combfixet szeretek hordani. Komolyan lassan eljutunk oda, hogy bármire válaszolsz már ugrik is rá két-három fétises meg perverz. Ami tényleg vicces, hogy mikor meg én írok ki kérdést, újabban már én is megkapom hogy biztos valamelyik perverz vagyok, ezek lassan tönkreteszik az egész Szépség rovatot mert már nem mersz kiírni kérdést meg lassan válaszoni egyre sem.
2016. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezt megértem, de az, hogy ok nélkül mondjanak mindent....
2016. márc. 6. 10:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Legalább vállalnád a perverziódat.
2016. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Melegítőnadrágot, vagy jobb időben rövidnadrágot hordok edzőcipővel és pólóval. A harisnya kiesik ebből a kategóriából.

Tesitanár vagyok

2016. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Lábszagos nálam is bejelentkezett :)

Én nem értem mi jó ebbe ha egy csaj leírja mit hord, tényleg erre lehet verni? Elég szánalmas az ilyen.

Kérdésedre válaszoljak is, én hordok, szinte minden nap, ma is. Irodai munkát végzek, és nálunk elvárás a nőies megjelenés azaz ha lehet csak szoknya és ehhez kell a harisnya is. Farmerhoz nem szoktam, felesleges is lenne.

2016. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!