Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lábbelit viseljen egy...

Milyen lábbelit viseljen egy férfi a hétköznapokon nyáron, hogy ne tűnjön igénytelennek?

Figyelt kérdés

Azért egy nyarat zárt cipőben végig sétálni elég durva.

Ti mit hordtok?


A kérdésem emiatt merült fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


2016. márc. 10. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nyári cipőben semmi gondja nem lehet senkinek. Nő létemre is azt hordok, nem szandált. Utálom ha mocskos lesz a lábam a szandálban.
2016. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Én bizony nagyrészt zàrt cipőt.Munkahelyen munkahelyen is azt kell hordjak.Szerencsére nem vagyok làbizzadós.

Munka végére bepunnyadok az igaz de én a melóhelyen még zubanyozom mielőtt hazamegyek.

Amúgy normâlis túraszandàlt el tudok képzelni.Columbia,north face meg ilyenek elég jól néznek ki.

Ami a halàlom:):napszenya,papucs letaposva,izompóló vagy atlétatrikó egy pockos 20-30éves fas@zin.Mindez akàrmég màrkàs cucc is lehet de azért hivatalból üldözném az ilyet.

De sok van belőlük nyàron!Mikor felkapjàk a légdinnyéket a hónuk alá és végigbillegnek előttem a tetkóikkal és nézem ahogy elvannak telve magukkal egyszerre vicces és szànalmas is egyben.

2016. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Vászoncipő, mokaszin, divatos tornacipő.
2016. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Vékony vászoncipő szerintem teljesen jó. Munkahelyre, iskolába úgyis zárt cipő illik, ha meg strandra vagy túrázni megy az ember, akkor hordjon szandált, ha meg leugrik a boltba, papucsot.
2016. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
He-he és még mondják, hogy csak a nők lehetnek a divat áldozatai! Csak egy idióta veszi komolyan ezt a nem illik meg nem tetszik dolgot, meg az, aki többnek akar látszani annál mint ami. Emlékszem nálunk egyetemen a legnagyobb MTA doktor professzorok is bejöttek rövidgatyában mezítlábas szandálban órát tartani ha meleg volt, ja igen nekik nem kellett megjátszani, hogy ők a "komolycsávók", róluk tudtuk! A niemandok, akik komolynak akarnak látszani, azok meg rohadjanak csak szépen az elegéns kis cipőcskéjükben, csak magukról állítanak ki bizonyítványt.
2016. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A munkahely, ünnepi esemény nyilván más, de szabadidőben nem várom el egy férfitől, hogy 35 fokban zárt cipőben legyen. Felőlem lehet papucsban vagy szandálban is.

Semmi kifogásolni valót nem látok egy ilyen darabban: [link]

2016. márc. 10. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:
a márkás cipőkbe tök fura de még job mint a papucs mer papucsba szetizad a labam ><
2016. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit ne viseljen. Ne viseljen strandpapucsot, meg olyat se amibe beleizzad a lába.

Inkább a szandálos srácokat választom mint a lábgombász pasikat.

2016. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En nyaron Converseben (vagy utanzat) vagy sportosabb szandalban jarok.
2016. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én minden nyáron zárt cipőben voltam, sose semmi bajom nem volt vele.

Szerencsére nem szokott nap végére büdös lenni a lábam, még ha be is izzad, max 1 nagyon minimális szaga lesz, amit nem igen fog senki se érezni, max ha szagolja...

Még szandál zokni nélkül ok. De én nem szoktam felvenni, sőt nincs is. Papucsot is max, ha kimegyek az udvarra, vagy strandon.

2016. márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!