Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az ajándék, amit egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ajándék, amit egy nő úgy ad a férfinak, ahogy a férfi egy rózsát a nőnek (nem alkalomra, hanem szürke hétköznapokon, csak mert szereti)?

Figyelt kérdés

Barátom sokszor lepett már meg szív alakú csokival, rózsával, stb, viszont én mindig elgondolkodok, hogy egy pasinak mit lehet adni ugyanilyen szándékkal? Barátomnak semmi káros szenvedélye nincsen, nem szereti az alkoholt, hobbija a videójátékozás. Olyan ajándékra gondolok, ami nem több 1.000 Ft, csak egy kis kedvesség.

(Nem vagyok gondban ajándékozás terén, ha egy alkalomról van szó, olyankor mindig tudom, mire van szüksége. Viszont a szürke hétköznapokat nem tudom, mivel lehetne boldogabbá tenni számára, amikor találkozunk.)

2,5 év kapcsolat, 19 évesek vagyunk



2015. dec. 29. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Benzin
2015. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
punci
2015. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
45%
Engem megdobhatna a nemlétező barátnőm egy protein smoothie-val.
2015. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Én az ilyen helyzeteket mindig egy meglepi orállal oldom meg. A névnapját sem tudom, mikor tartja, azt is aznap juttatja eszembe, akkor is ugyanez a forgatókönyv. Eddig nem hogy panasz nem volt a dologra, de kifejezetten hálás volt érte mindig.


De ha ezt nem szeretnéd, akkor szerintem a csoki fiúnak is teljesen jó ajándék ilyen alkalmakra.

2015. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk valami sütivel, ha tudsz csinálni
2015. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
2,5 év :) csak tudod mit szeret csoki vagy süss neki sütit vagy vegyél sexi babydollt és csábítsd el
2015. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

barátommal imádunk enni, ezért mindig meglepem valami különleges élelmiszerrel, pl. gyümölcs, édesség, amiről tudom, hogy ízlene neki (szeret kipróbálni új dolgokat)

együtt szoktuk megenni :)

2015. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Készíts neki ilyen formájú sütit:

[link]


:D

2015. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Kiismertem már, igen, de mindig csokit adni meg olyan snassz. Ez a kontroller formájú torta nagyon tetszik, de képtelen lennék ilyenre csinálni. :D

2015. dec. 29. 22:57
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Tokaji aszú, 5 puttonyos.
2015. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!