Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy csomó harisnyám,...

Van egy csomó harisnyám, hogyan adjam oda a 18 éves barátnőmnek? 18/f. Többi lent!

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és 18 éves a barátnőm. Pár hete vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást. Van vagy 15 darab harisnya nadrágom át látszó és fekete, sok pár boka és térd fixeim és ezeket akarom oda adni a barátnőmnek. Hogy honnan van? A régi barátnőmnek vettem őket de mire oda adtam volna neki addigra szakítottunk. Noss hogyan adjam oda a mostani barátnőmnek? Rajta eddig még nem láttam ilyen ruhákat. A dobozaik már nincsenek meg. Noss hogyan adjam neki oda őket?

2016. márc. 10. 15:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%

Húha. Azt semmiképpen ne mondd meg neki, hogy honnan vannak nálad. Ha rákérdez, találj ki valami kamut, hogy a nénikéd harisnyagyárban dolgozott és onnan hozta, vagy valami ilyesmit. És ne add neki oda őket, hanem KÉRDEZD MEG, hogy szeretné-e, elfogadja. Meg persze hazudni sem szép dolog. Meg az is lehet, hogy nem kéri. Azt már inkább meg se merem kérdezni, hogy miért vettél a volt csajodnak ipari mennyiségű harisnyát.

Vagy az is egy opció, ha feldobod őket egyben a jófogásra/vaterára, aztán majd valaki más elviszi :)

2016. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

dobd ki őket... nehogy megtudja a barátnőd. meg amúgyis új becsomagolt árut szeret kapni mindenki :)

nem ér annyit az egész, max. buktál pár ezret...

vagy ajándékozd el úgy, hogy valami ruhagyűjtésre elviszed, vagy a máltai szeretetszolgálatnak, és akkor látják nyilván, hogy tiszta, új, nem kinyúlt, használható ruha, és akkor mégis nem a szemétbe megy, hanem rászoruló emberekhez jut el :)

2016. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Most én beleképzeltem magam a lány helyzetébe...

Ha meglepne a barátom egy rakat harisnyával, első kérdésem lenne, hogy honnan van ennyi becsomagolatlan harisnya?

Én nem javaslom sem az igazságot se a hazugságot. Vagy ajándékozd el másnak, add el vagy tényleg dobd be egy ruhagyűjtőbe.

Én mindenképp kiakadnék ha megtudnám hogy a barátom excsajának a cuccait kaptam meg (még akkor is, ha ő nem kapta meg, akkor is neki szánta először).

2016. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Én odaadnám neki,de előtte azért megkérdezném,hogy szereti-e.Miért vetted ki a dobozaiból?Így lehet a barátnődnek magyarázkodni.De tényleg odaadnám neki.Ha nem kell neki,akkor bedobnám a ruhagyűjtőbe.
2016. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezeket nem egyszerre vetted az ex-ednek, ha mondjuk vettel szulinapjara 3 harisnyat ami egy kicsit meredek miert nem adtad oda neki ? Azutan megent vettel 3 db.-ot meg 5x. Ok , de minek bontotad fel a csomagolast ? Ez erthetetlen, ha csokoladet ajandekozol azt is felbontod?
2016. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Csomagold be őket és add oda pl a szülinapjára.Hova lettek a dobozai?Miért vetted ki a harisnyákat?
2016. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Hmm, szerintem sem éri meg, a ti korotokban a lányok ezen általában megsértődnének (mint olvashattad fent is).

Az exemnek maradt nálam pár zoknija, a barátom hordja őket, ha spontán nálam alszik és épp nincs neki pluszban, nem zavartatja magát:D Imádom.


Szóval egy szó mint száz, add őket nekem:D

2016. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lepd meg egy új becsomagold darabbal. Ha vevő rá és örül neki, hordja is akkor majd egyszer a többit is oda tudod adni neki.

Bár ha egy új pasim beállítana egy rakat harisnyával, bizti perverznek tartanám:)

2016. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

őőő..ja mert a 18 éves fiúk harisnyát vesznek ajándékba a barátnőiknek. És ki is bontják.

Elég beteges hajlamaid lehetnek...

2016. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És még van 1 darab hó fehér 70/A méretű melltartó is itthon. Ezt is hogy adjam oda neki?
2016. júl. 1. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!