Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bizsut vegyek, ami nem...

Milyen bizsut vegyek, ami nem színeződik el?

Figyelt kérdés

Vannak ékszereim, amiket a H&M-ből, New Yorkerből, Tally-ból meg ilyen helyekről vettem, ezeknek évek után sincs semmi bajuk.


Viszont vannak ékszereim, amiket ebayről vásároltam és ezek között sok elszíneződik, befeketedik.


Ez mitől van? Gondolom más anyagból vannak, de akkor milyen ékszert vegyek, ami nem színeződik el? Mire figyeljek, miből készüljön?


2016. márc. 11. 11:51
 1/3 anonim válasza:
Azt tudom, hogy az alumínium elszíneződik. Viszont ha a az általad sorolt boltok beváltak, akkor miért nem onnan vásárolsz?:D
2016. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mert vannak ebay-en olyan ékszerek, amik tetszenek, de nincs olyan a boltokban :) Vagy mert ha tetszik egy 15 ezres ékszer, egy hasonlót tudok venni a neten, sokkal olcsóbban.
2016. márc. 12. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Olcsó kínai sajnos elfog színeződni. Oda kell figyelni rá. Énis rendeltem nemrég egy nyakláncot, és arra lettem figyelmes hogy teljesen bezöldült pár használat után.:S


Annyit tudok tanácsolni, hogy sose fújj az ékszerre parfümöt, előtte fújd be magad és várd meg míg beszívódik csak azután vedd fel.

Vízzel ne érintkezzen, ha izzadsz töröld meg magad és az ékszert is.

Ha mégis elszíneződik szódabikarbónás vízben áztasd vagy dörzsölgesd enyhén vizezett szódabikarbónával. Azután mindenképp töröld szárazra.

Olvastam olyat is, hogy átlátszó lakkal le lehet kenni. Hát ez nem minden esetben kivitelezhető.

2016. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!