Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segíenétek valasztani magam...

Segíenétek valasztani magam között?

Figyelt kérdés
az velem a baj, hogy két stílus is megfér bennem, és nem tudok választani. az egyik amit jelenleg is képviselek, az egyszerű, sportos, farmer, póló, kardigán, Adidas cipő, kiengedett középhosszú festetlen haj. ezt képzeljétek el egy 16 éves 167 cm es 49 kg os lányon. ebbe nagyon jól éreztem magam, meg érzem is, de egyre inkább valahogy más. jól nézek ki, csinos vagyok, és jó érzés néha megjelenni egy csinos nyári ruhában, vagy szoknyában egy csini fülbevalóval. pedig ez kényelmetlen sokszor, mert a baráti köröm fiúkból áll nagyrészt, és amikor a mozgólépcsőn felfelé futunk, meg törökülésbe kiülünk az ablakba akkor talán nem megfelelő. nem tudom igazából. van pár lány körülöttem akit még egyszer sem láttam nadrágba, az a kis cuki, aki blúzokba jár és szoknyába. na én cuki egyáltalán nem vagyok, csak szép és csinos. nem tudom tud e valaki segíteni

#kinézet #két stílus
2016. márc. 12. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mégis mi a fenéêrt kéne választani? Amikor szoknyát vennél fel szívesen, vegyél fel azt, amikor pedig sportosan öltöznél fel, tedd azt. Nem értem a problémát.

Tudom, hogy az ember kamaszként ragaszkodik a stílusirányzatokhoz, és valahova tartozni akar. De hidd el nekem, sokkal izgalmasabb és érdekesebb, ha egy lányban több van, és képes több irányzattal is azonosulni.

2016. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!