Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányként gáz melegítőben...

Lányként gáz melegítőben mászkálni a kolesz területén?

Figyelt kérdés
Amikor egész nap a szobában tanulok egyedül, akkor szeretek melegítőben lenni. Aztán néha eszembe jut, hogy el kell ugranom a könyvtárba vagy a büfébe stb akkor nincs kedvem csak ezért átöltözni. Csak egy kicsit cikinek érzem, hogy mindenki normálisan fel van öltözve és csak én nézek ki ilyen prolisan. Mit gondoltok? Nyilván, ha hosszabb kiruccanást tervezek, akkor normálisan felöltözök, de azért, hogy megvegyek egy szendvicset nincs kedvem.
2016. márc. 13. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Cikinek érzed. Igen, gáz. Főleg könyvtárban.
2016. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy, ha te jól érzed magad benne. Hidd el, mások észre sem veszik.

Koszos szakadt ruhában nyilván nem illik megjelenni, de egy rendes normális melegítővel semmi baj sincsen.

2016. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kit izgat aki ismer azt ugyse zavar aki nem az meg ne erdekeljen
2016. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy szeretnek ilyen valaszokat olvasni olyan kerdesnel ahol fiuk vannak a megkovetelt es elvart ruhaiktol elterokben....
2016. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én simán lementem könyvtárba papucsban. nem csinált belőle senki problémát.
2016. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Dehogy gáz. Könyvtár dugig van szabadidős tanuló diákokkal. Ha nekem vizsgaidőszakom van, mindig kényelmesben megyek a könyvtárba, van, hogy napi 8-10 órát ott ülök, hadd ne farmerben menjek már.
2016. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!