Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20+ lányok, nektek melyik...

20+ lányok, nektek melyik stílus jön be jobban a fiúkon?

Figyelt kérdés

Nagyon elegáns, elegáns, utcai. Mindez hétkoznapi viseletként. Válassz képet a stilus alapján.


[link]


[link]


[link]


2016. márc. 13. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
3. kép, csak ing ne legyen betűrve, az nagyon zavar valamiért.
2016. márc. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:

egyik se a fentiek közül.


Ez jó: [link]

vagy ez: [link]

2016. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 2.
2016. márc. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ezek közül egyik sem :)
2016. márc. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ing pulóverrel, a harmadik képhez hasonló, de nem ennyire elegáns nadrággal. Az ing meg legyen csak betűrve.
2016. márc. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akármelyik bejőn, ha a megfelelő helyen, a megfelelő alkalomra viselik. Kivéve, hogy az 1-es képen az a nadrág túl rövid a pasinak, kivillan a bokája.
2016. márc. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3.
2016. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még csak 17 vagyok, de már kinőttem abból az idétlen swag-yolo stílusból, ami a második linken van. (sőt, mindig is ki voltam nőve belőle)

A kérdésben felsorolt lehetőségekből egyik sem jön be utcai viseletként, de nyilván az én véleményem nem számít, mert nem vagyok 20+.

2016. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 túl sok. 2.-3. rendben van.


A második kép messze nem swag yolo stílus, egy sima pulóver nadrággal. A PÁWÁK nem így néznek ki, velük kapcsolatban előfordul, hogy megakarom kérdezni hol vették a ruháikat mert olyan passzos farmerokat amiket hordanak még a női részlegen sem találok.


Leginkább a farmer-ing páros tetszik, lezser zakóval vagy kötött pulóverrel. Olyasmi mint a 2. által linkelt képeken, csak hosszabb és kevésbé szűkített nadrággal. Ez a bokavillantós farmerdivat nem igazán tetszik.


21/L

2016. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!