Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Két tavaszi férficipő közül...

Két tavaszi férficipő közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak (25 éves férfi) tavaszra-nyárra két Tommy Hilfiger cipőt. Az egyik vitorláscipő, a másik egy kék tornacipő. Mi a véleményetek róluk? Melyik tetszik jobban és miért? Előre is köszönöm az észrevételeket.


Vitorláscipő:

[link]

[link]

[link]


Tornacipő:

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. márc. 14. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól néz ki mindkettő. A vitorlás a két fűzőjével nem tartja olyan jól a lábat, ezért nem olyan jó, kicsit "papucscipő" viseléskor, ezért könnyebben elfárad a láb benne. Ezért a tornacipőt választanám.
2016. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a tornacipő túl kék meg olyan semmi talpa, tartása típusú kis vászoncipő, amilyen negyed annyiért is kapsz kb és ugyanúgy nem tesz túl jót a lábnak. a vitroláscipő mindenképp egy komolyabb darab, de az meg kevés embernek illik bele úgy a stílusába, hogy ne legyen nevetséges rajta.
2016. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem a tornacipő jobban néz ki, de valami kevésbé élénk színben jobb lenne

nekem mondjuk a vitorláscipők alapból nem nagyon tetszenek

nem tudom megmagyarázni miért, egyszerűen csak a fazonját furának tartom és így nem jön be semmilyen színkombinációban sem

meg az ilyen tornacipő praktikusabb is, ha jó színben választod (és persze minőségben, hogy ne menjen tönkre 3 hónap alatt)

2016. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!