Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki hasonló cipőben?...

Valaki hasonló cipőben? (tégla alkat)

Figyelt kérdés

Hát sajnos/nem sajnos én is a "tégla"testalkatú nők csoportját erősítem és szükségem lenne egy pár bíztató tanácsra, hogy ez az alkat sem veszett ügy...öltözködés? Amikor elmegyek egy üzletbe szinte mindig üres kézzel jövök ki, mert érzem hogy nem úgy áll ahogy kéne..ilyenkor mindig mérföldekkel csökken a maradék önbizalmam is:/...alapjába véve szép arcom van és elég nagy melleim,a lábaim szépek, izmosak, de nincs derekam es szélesebb a vállam is..

Ja es nagyon sportos alkat is vagyok, hisz szinte mindennap van edzésem és más lányokkal ellenben sokkal gyorsabban szedek magamra izmot.

Már az is sok segítséget és erőt adna, ha tudnám hogy más is vam hasonló helyzetben!

Köszönöm!17/L



2016. márc. 14. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

ilyen ruhákkal kompenzálhatod



[link]


[link]


[link]


[link]

2016. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem, nem haragszol, hogy ezt írom, de nagyon vonzó nő lehetsz. :$
2016. márc. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!