Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kali Muscle-hez hasonló...

Kali Muscle-hez hasonló alkat, elérhető testsúlyos gyakorlatokkal?

Figyelt kérdés

Elég vékonyak a karjaim, ezért szeretnék elkezdeni edzeni. Testsúlyos edzésre gondoltam, mert nincs pénzem konditeremre. Megtaláltam ezt a Kali Muscle nevezetű testépítőt, aki a börtönbe gyúrta ki magát. Itt van egy videója a börtönbeli bicepsz edzésről. Ezekkel a gyakorlatokkal + sok-sok szénhidráttal és fehérjével elérhető egy 40cm-es karméret ?Itt van 2 videó:

https://www.youtube.com/watch?v=XzY4pv_JWu8

Persze még edzenék tricepszre is, meg minden másra.


2015. ápr. 24. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt még súlyzózással és szteroidokkal se éri el a legtöbb ember.
2015. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem Kali Muscle testalkatát akarom elérni, hanem amit videót linkeltem, azokkal a gyakorlatokkal + jó kajákkal elérhető-e 40cm-es felkar.
2015. ápr. 24. 10:06
 3/5 - palilaci - ***** válasza:
58%

Igen elérhető de:

De pár hét után úgyis feladod mert nem fogsz nőni mivel rosszul fogsz edzeni (heti 5 karra) és nem lesz megfelelő étrended. Edz mindenre, nézz utánna a dolgoknak aztán vágj bele.

2015. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heti 2x vagy 3x edzenék karra.
2015. ápr. 24. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég ha úgy csinálod, hogy mell végére beraksz még kettő tricepsz gyakorlatot meg hát végére egy-két bicepsz gyakorlatot és még csinálsz egy vadulós karedzést. Minden nap ne eddz karra, mert túl fogod edzeni és abba fogod hagyni két hét után, mert még eredmény se lesz. Ez a mindennapos karedzés legfeljebb egy raklap szteroiddal, 100%-os kajával meg rengeteg alvással működne legfeljebb.
2015. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!