Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a mai férfi divat? (megkére...

Mi a mai férfi divat? (megkérek minden kedves válaszolót, hogy ne olyanokat írjon, hogy például:nézzél magadra, nézz meg egy tévéműsort, stb. )

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 20:50
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem idősebb korosztályban (nem öreg, értsd: 25 év felett) szakáll, hosszabb haj, elegánsabb öltözet, szürke, burgundi színek, 20 év alatt tumblr style.
2016. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát pedig ezt nem lehet egy kommentben elmagyarázni! meg nem minden, hogy 20 éves vagy vagy 35.. ízléses, nem tűl szűk, nem túl bő, nem túl koptatott farmerral és normális színű (értsd: nem pink, nem rikító zöld stb), jó szabású inggel, pólóval, pulcsival nem nagyon lehet mellélőni. cipőnek egy szép, minőségi bőrcipő, esetleg egyszerűbb vászoncipő. de fiatalabbak körében menő a tornacipő, sportcipő, szűk farmer felhajtott szárral, mintás pólók stb. ha a munkád és társadalmi státuszod megengedi, öltözhetsz elegánsabban is: öltönynadrág, zakó, ingek stb.. a lényeg, hogy jó legyen a szabásuk és ne legyen túl hivalkodó a színük. de tényleg nézz körül neten vagy a menőbb üzletekben (zara, massimo dutti stb).
2016. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az eddig válaszoltaknak, én a 10-15 éves korosztályba tartozom 11 vagyok
2016. márc. 16. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj istenem, akkor ne azt írd, hogy férfi:DD hanem fiú vagy srác vagy tini, akármi.
2016. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!