Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen acélbetétes bakancsot...

Milyen acélbetétes bakancsot vegyek?

Figyelt kérdés

még sosem volt acélbetkósom, és teljesen tanácstalan vagyok, hogy honnan tudnék szerezni egyet.

igazából akárhánysorost elfogadnék, mégis, nyáron egy 20 lyukúba nem fog belefőni a lábam? vagy 30°C+-ba már nem is érdemes elővenni?

meyiket érdemesebb venni? újat (amit még be kell törni, de új, jó állapotban van) vagy egy használtat (amit már betört valaki más, de nem biztos, hogy a legújabbnak néz ki)?

turkálóban érdemes nézelődni, vagy vegyek egy teljesen újat drágán? tudom, hogy strapabíró, meg nem fogom megbánni, ha sokat költök rá, viszont ezt a szüleimnek hiába mondanám, úgy is sokallnák a 25000ft-ot rá. plusz megvan a rizikó, hogy nem jót kapok ki, ami hamar tönkremegy...



2016. márc. 19. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Akárhány lyukas, nyáron túl meleg.

Én egy turit ismerek ahol van ilyesmi, de irreálisan drágán; akkor már inkább Vatera. De ritkán látok olyat amit érdemes lenne megvenni, meg így próbálni se tudsz. Akkor érdemes elgondolkodni rajta, ha nagyon olcsó.

2016. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is egy ilyen turit ismerek, a Jajcicát. igaz, mikor ott jártam nem igazán nézelődtem a bakancsok között, de drágák voltak az árak :)
2016. márc. 19. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyre gondoltunk :)
2016. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újat 10sorot vegyél Martens, Shellys, Undercover, Redroster, Gladiator.
2016. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Most akciós!!!

2016. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a new rock bakancs nem tetszik, igaz, szeretem, ha egy bakancs nem sima fekete, hanem van benne valami plusz, de ez nem jön be :)
2016. márc. 20. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is gondoltam komolyan, hogy van az az állat aki ilyet hord :D főleg ennyiért, véletlenül találtam rá én is, szerintem ezt max ilyen fellépésekre tudom elképzelni vagy nem is tudom valami film vagy reklám kedvéért...

Ettől függetlenül vannak egyébként jó cuccok az oldalon csak ki kell fogni olyan mint egy turi kicsit :D

2016. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!