Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőboltokban miért van olyan...

Cipőboltokban miért van olyan kevés tépőzáras cipő és miért olyan divatosak a fűzősek?

Figyelt kérdés
A tépőzáras cipők sokkal praktikusabbak, mert felveszem és nem kell szenvedni a fűzéssel és nem oldódik ki. Erre fel majdnem mindenkin fűzőset látok. Miért ilyen elterjedtek?
2016. márc. 19. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A tépőzárasak lehet, hogy praktikusabbak, de sok közöttük a bumfordi. A többségnek a fűzősek tetszenek, ezért lett jobban elterjedt szerintem.
2016. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szirup007 ***** válasza:
100%

Szemèly szerint èn nem szenvedek a fűzèssel...

Amùgy is a tèpőzáras gyerekes...

Plusz a fűzős sokkal jobban nèz ki...

Ugye nem gondoltad komolyan ezt a kèrdèst ;)

2016. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De komolyan gondoltam. Már kisebb koromban is utáltam, hogy rám erőltették a fűzős cipőket, most 26 évesen fogok visszatérni a tépőzárasokra, mert belefáradtam, hogy mindig bekell kötni és a legrosszabb helyzetekben oldódnak ki. Nem tök mindegy hogy néz ki? Az a feladata, hogy védjen a külső behatásoktól, hideg időben ne fagyjon meg a lábunk és kényelmes legyen. A kinézet huszadrangú dolog egy cipőnél, de szerintem a ruháknál is.
2016. márc. 20. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerinted huszadrangú, másoknak meg nem. ezért kapsz kb csak fűzőset.
2016. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja amúgy, nekem kiskoromban volt tépőzáras cipőm. egy idő után már nem lehetett olyan jól összepasszintani és túl laza volt, a vége meg mér fel is kunkorodott, nem volt szép.
2016. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés! Én se értem. Mindenhol nézem, hol lehet kapni tépőzáras cipőt, és ha látok, lecsapok rá. Nem rondák, legalábbis az enyémek nem és sokkal praktikusabbak. Kár, hogy nagyon ritkán találok. Tiszát akarom majd kipróbálni.
2016. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szirup007 ***** válasza:
100%
Ebből is latszik, hogy valaki mennyire lusta..komolyan megeröltető bekötni a cipőd ès igen számìt a kinèzet
2016. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!