Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Primarkban vannak...

Lányok! Primarkban vannak nagyobb méretek is?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy nagyon sokan szeretik, mennek, én most tervezek Ausztriába, az lenne a kérdésem, hogy vannak ruhákba olyan 44/46 XL megfelelő méretek is?

2016. márc. 20. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott már láttam 48asat is. :D
2016. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szuper :D

Van Home rész is ugye SCS-ben ugye?

2016. márc. 20. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ágyneműk például vannak, gondolom akkor home rész is, de látod ezt például még nem is néztem, leghátulra sosem mentem még. :)
2016. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Angliában voltam Primarkban. Nagyon jó bolt, sajnálom, hogy Magyarországon nincs. Én kb nagybevásárlást tartottam ott. Igen biztos találsz nagyobb méretet, hatalmas a választék, jó minőség és viszonylag jó árak. Tényleg nagyon hiányzik innen. Ha jól tudom online rendelni sem lehet. :(
2016. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak bizony. Én is 44/46-os méret vagyok, és a ruháim nagy része Primarkos. Bár bevallom, én itthoni Hádákból szereztem be őket :D
2016. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a választ!

Tudja valaki hogy lehet oda kijutni (leginkább kocsi nelkul)? :)

2016. márc. 28. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!