Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan győzem meg anyukámat,...

Hogyan győzem meg anyukámat, hogy 14 évesen kb 5 cm-es magassarkú konfirmálásra nem túlzás? Ti elleneznétek?

Figyelt kérdés

[link]

Ehhez hasonló magassarkúról lenne szó. Egyszeri alkalomra kéne, vagy legfeljebb ünnepségekre, nem pedig mindennapokra. Azt mondja, hogy úgysem tudnék benne járni, de még nem adott lehetőséget, hogy megmutathasam, hogyan járok benne, mert még nem volt ilyen cipőm. Biztos szinte mindenkin magassarkú lesz.



2016. márc. 21. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellenezném, de nem tudom, hogyan győzd meg anyukád. Ha van az ismeretségi körödben valaki, akinek hasonló méretű a lába, mint a tiéd, és van ilyen cipője, esetleg kérd kölcsön, és próbálj benne járni. Hátha azzal meggyőzöd.
2016. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én simán megengedném,mindjárt ballagás,ünnepségek,oda is kellesz a magassarkú. Annyi,hogy először semmiféleképpen nem drágát vennék,mert egyrészt olyan sokszor nem lesz rajtad,másrészt hamar kinövöd.
2016. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha 14 éves, akkor már nem növi ki :D
2016. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a nude gyönyörű, nagy szép. Szerintem sem túlzás ez a magasság ennyi idősen. Láttam már ennyi idős lányt 10 centi fölötti platform cipőben. (Ami már inkább elfogadhatatlan) De egy ilyen visszafogott , nem is túl magas alkalmi cipő teljesen normális. Hogy mivel győzd meg? Talán mondd el neki, hogy miért szeretnéd, mikorra hordanád és hogy visszafogottabb darabot szeretnél. Ha 14 éves vagy akkor idén mész középsuliba is. ( gondolom) Elég nagy vagy már ahhoz, hogy felvehess egy ilyet.
2016. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az 5 centivel nem lenne bajom, de ezt egy kicsit vékonynak érzem, én felnőttként sem szívesen hordok ilyet.

Egy ilyennek semmi bajom nem lenne (színét ne nézzétek)

[link]

2016. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Az 5 cm-el nincs gond, de ezzel a formával igen. Vékony a sarka, sima a talpa... sokan akkor sem tudnak ilyenben járni ha amúgy hordanak magassarkút.

Olyat szerezz be aminek vastagabb sarka van. Azok kényelmesek és szerintem anyud is jobban belemegy abba.

2016. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!