Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert 'nem való' suliba (...

Miert 'nem való' suliba ( közép) magassarku?

Figyelt kérdés

A magassarku sarka max 7 cm ( nálam :D )

Es nem mindennapi viseletre gondoltam, hanem 1-1 nap, amikor picit csinosabb akarok lenni :D



2015. szept. 4. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen suli, és milyen korosztály... Szerintem 17-18 évesen már teljesen rendben van. Kivétel, ha olyan suli, ahol gyakorlati órák, (műhely, labor) vannak, mert ott balesetveszélyes. Fiatalabbként azért nem OK, mert tönkreteszi a növekedésben lévő lábat, meg azért sem, mert röhejes, ha valaki mindenáron idősebbnek akar látszani a koránál.
2015. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

En nem azért hordok ( csak ünnepségen vagy 1-1 nap, ha elegánsabb felsot veszek fel, amihez nem jo a sport cipo) magassarkut, mert idosebbnek akarok tűnni :D

Es 'sima' gimi :)

2015. szept. 4. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy, hogy 14vagy vagy 18..
2015. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok :D
2015. szept. 4. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem bőven belefér :)

milyen magas vagy amúgy?

2015. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kb 155 cm :'D
2015. szept. 5. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem iskolában nem való, hanem máshova sem ebben a korban.
2015. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nálunk nyolcadikban az évzárón meg van engedve, de a suliidőben nem szoktunk abban járni max néhány ember telitalpúban. Nekem van egy telitalpú sneakerem, amin nem látszik hogy magassarkú (kb 4,5-5 centis), nagyon kényelmes és még futni is lehet benne(persze nem ajánlatos). Amúgy annyira nem érezném jól magam egy tűsarkúban vagy egy magassarkú szandálban, mert nem kényelmes és szerintem annyira nem oda való, max 11-12-ben. :) De persze ez a suli szokásaitól függ van ahol már a negyedikesek is abban járnak.
2015. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi idősen szinte mindenhol rossz, ha magassarkút hord egy lány. Kivéve persze ünnepélyeknél, ballagáson.


Oka: ha jó a tested, szép az arcod akkor ríbancnak fognak hívni, mert az jön le a többieknek hogy idősebbnek akarsz tűnni, és nagyképűsködni akarsz. Persze attól függ milyen társaságban vagy, mert van ahol akkor vagy "menő" ha minél jobban hasonlítasz egy útszéli rvára


Ha meg átlagos vagy akkor meg kiröhögnek..


És ezt fiúként mondom, úgyhogy szerintem jó lenne még hanyagolni 2 évet legalább.


Nincs gond azzal hogy csinosabb akarsz lenni, de próbálj meg magassarkú nélkül az lenni még egy ideig :)

2015. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem néha-néha belefér, viszont baromi kényelmetlen suliba a magassarkú, soha nem is értettem azokat a lányokat, akik nem lapos cipőben tolták a suliban. :D
2015. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!